9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 24 Червня, 2021

В кінці березня в Дніпрі відкриється сучасний завод з виробництва дентальних імплантатів

 • Бренд-менеджер ABM Technology LLC Анастасія Бардасова заявила, що в кінці березня в Дніпрі відкриється завод з виробництва дентальних імплантатів.

  Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на «МОСТ-ДНЕПР».

  У переддень Міжнародного дня стоматолога в Дніпрі відбувся круглий стіл, присвячений проблемам сучасної імплантології в Україні. На ньому однієї з головних причин, по яких дентальна імплантація є недоступною для більшості українців, була названа висока ціна послуги. Це обумовлено високими витратами на транспортування, сплату мита, податків, накруткою на маркетинг. Також на заході прозвучала думка, що вирішити дану проблему змогло б поява національного виробника якісних імплантатів. І сьогодні я хочу заявити, що незабаром проблема з дорогими імплантатами в Україні буде вирішена. Вже в кінці березня в Дніпрі відкриється сучасне високотехнологічне виробництво якісних зубних імплантатів. Близько року тривала підготовча робота. Спільно з міжнародними експертами було розроблено проект, побудований завод, одержано сертифікати якості, в тому числі і за стандартом GMP, – сказала вона.

  В Україні у дентальної імплантації потребують, за мінімальними підрахунками, кілька мільйонів чоловік. Але тільки незначна частина з них можуть собі дозволити дану послугу і задовольняються знімними щелепами або мостовидними протезами.

  Наші маркетологи вивчили специфіку ринку і виявили потреби лікарів і пацієнтів. Лікарів цікавить зручність використання конструкцій, відповідність новинок, які існують на ринку, а також сервісне обслуговування. Пацієнтів – ціна і результат. Насправді брендів дентальних імплантатів у світі дуже багато – близько 2,5 тисяч. А заводів лише близько 60. Завод в Дніпрі входить в ТОП-10 найбільш сучасних і технологічно розвинених країн.

  Його запуск дозволить знизити вартість дентальних імплантатів практично в 2 рази, що дозволить українському споживачеві отримати продукцію найвищої якості за доступною ціною, – підкреслила Анастасія Бардасова.

  Крім того, протягом півроку на базі ABM Technology LLC буде створено навчальний центр, де будуть проходити тренінги і майстер-класи для імплантологів та стоматологів.

  Проект, за яким будувалося підприємство, розроблявся спільно з міжнародними експертами. Наші фахівці проходили навчання в Європі. Устаткування, яким оснащено виробництво, – це світові лідери в цій галузі з Німеччини, Швейцарії, Японії. На підприємстві встановлені найсучасніші верстати японського виробництва, спеціальне обладнання для кислотної обробки і пр. Ми будемо виробляти продукт повного циклу від моменту розробки ідеї до виготовлення та відвантаження кінцевому покупцеві. Наша перевага – це можливість виробляти імплантати європейської якості за ціною, прийнятною для українського споживача. Завод відповідає всім стандартам по санітарії, техніки безпеки, медичним нормам, – сказав директор з виробництва ABM Technology LLC Вадим Возняк.

  Вадим Возняк додав, що продуктивність потужність заводу здатна задовольнити попит не тільки українського ринку, але й зарубіжних.

  На сьогоднішній день продукція знаходиться на етапі проведення доклінічних випробувань як в українських, так і в європейських лабораторіях.

  Олена Коняхіна розповіла, що імплантати виготовляються виключно з титану.

  Цей матеріал має прекрасну біосумісність і може імплантуватися в тіло людини, що досягається завдяки відсутності в складі сплаву токсичних і алергенних елементів. Імплантати, виготовлені на нашому заводі, мають спеціальну пористу поверхню, яка сприяє максимально швидкому закріпленню в кістки. Тим самим, відсоток відторгнення імплантату у пацієнта зводиться практично до нуля, – підкреслила заступник директора з якості ABM Technology LLC Олена Коняхіна.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  На виставці «Зброя та безпека» представили український ударний БПЛА UJ-22 Airborne (фото)

  Компанія «УКРДЖЕТ» показала на міжнародній виставці озброєнь «Зброя та безпека – 2021» свій ударний БПЛА UJ-22 Airborne.

  На корабельні “Нібулон” будують третє несамохідне 100-метрове судно (фото)

  На корабельні "Нібулон" в Миколаєві суднобудівники завершують формувати міцний корпус 100-метрової баржі проєкту В5000М. На даний момент на стапельному майданчику зібрано 85%...

  ДТЕК вперше в Україні почала використовувати дрон для обстеження підводних об’єктів та тунелів

  "ДТЕК Енерго" і команда "Innovation DTEK" запустили пілотний проєкт з використання підводного дрона. Таку технологію вперше в історії української енергетики застосовують на...

  Крюківський вагонобудівний завод завершив ремонт міжрегіонального потяга локомотивної тяги для “Укрзалізниці” (фото)

  Крюківський вагонобудівний завод завершив плановий ремонт вагонів міжрегіонального поїзда локомотивної тяги - МПЛТ. Чотири вагони пройшли деповський ремонт, ще один - капітальний.

  Вантажоперевезення Дніпром збільшились на 60% з початку року

  По річці Дніпро за п'ять місяців 2021 року було перевезено 4,49 мільйона тонн вантажів, що на 60,8% або на 2,2 мільйона тонн...

  Україна відзвітувала ООН про експорт озброєнь у 2020 році (список)

  На сайті Реєстру звичайних озброєнь ООН оприлюднено дані про експорт та імпорт озброєнь і військової техніки, який Україна здійснила у 2020 році.

  Найбільша равликова ферма в Україні скоротить виробництво втричі

  Через пандемію найбільша равликова ферма в України, що на Харківщині, скоротила обсяги продажів у десятки разів. Також значно впала ціни делікатесу.

  Турецький лоукостер Pegasus Airlines розпочав виконувати рейси до Херсона

  Авіакомпанія Pegasus Airlines виконала перший у своїй історії рейс в аеропорт Херсон. Авіаперевізник буде літати сюди зі стамбульського аеропорту Сабіха Гекчен.

  Зараз читають

  ДТЕК вперше в Україні почала використовувати дрон для обстеження підводних об’єктів та тунелів

  "ДТЕК Енерго" і команда "Innovation DTEK" запустили пілотний проєкт з використання підводного дрона. Таку технологію вперше в...

  Міноборони оприлюднило дані про програму ремонту автотехніки у 2021 році

  Міноборони України розказало про масштаби ремонту автотехніки для Збройних Сил України у 2021 році, що будуть замовлені...

  Крюківський вагонобудівний завод завершив ремонт міжрегіонального потяга локомотивної тяги для “Укрзалізниці” (фото)

  Крюківський вагонобудівний завод завершив плановий ремонт вагонів міжрегіонального поїзда локомотивної тяги - МПЛТ. Чотири вагони пройшли деповський...

  На Закарпатті ремонтують найдовший шляхопровід регіону (відео)

  У Закарпатській області, в межах смт. Батьово, в рамках ремонту автодороги М-25 "Соломоново" - Велика Добронь -...