В Хмельницькій області відкрили новий фармацевтичний завод вітчизняної компанії

11839
 • У с. Улашанівка, Славутського району, відкрили нові виробничі потужності ТОВ «НВК «Екофарм».

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу Хмельницької ОДА.

  Компанія «Екофарм» зарекомендувала себе як сучасне, високотехнологічне, екологічне підприємство. Тут уже створено 100 робочих місць, а коли виробництво вийде на проектну потужність 150 жителів області будуть забезпечені робочими місцями.

  Хмельниччина має великий потенціал: потужне підприємницьке середовище, працьовитих людей, є відкритою до співпраці з українськими та іноземними інвесторами. Обласна адміністрація проводить прозору інвестиційну політику, ми підтримуємо інвестиційну діяльність регіону, надаємо всебічну допомогу інвесторам у реалізації проектів, – сказав голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий.

  Науково-виробнича компанія «Екофарм» була заснована у 1998 році. Основу діяльності підприємства складає розробка, виробництво та просування на фармацевтичний ринок лікарських засобів з екологічно чистої рослинної сировини та інших природних джерел. Власна науково-виробнича лабораторія компанії оснащена сучасним обладнанням провідних світових брендів, що дозволяє виконувати всі поставлені завдання на високому технологічному рівні.

  Сьогодні на фармацевтичному ринку представлені чотири оригінальних препарати, розроблених фахівцями «Екофарм»: Протефлазід®, краплі, Протефлазід®, супозиторії, Імунофлазід®, Флавозід®.

  ФФ «Славута-Фарм» була заснована в 2008 році і на початку 2017-го, як структурна одиниця ТОВ «НВК «Екофарм», отримала назву  Департаменту виробництва лікарських засобів.

  Основне завдання Департаменту – виробництво лікарських препаратів відповідно до вимог належної фармацевтичної практики (GMP). Використання сучасного фармацевтичного обладнання і системи суворого контролю технологічних параметрів на всіх етапах виробництва дозволять випускати продукцію, що відповідає світовим стандартам. Виробничий підрозділ Департаменту має наступні ділянки: ділянку екстракції рослинної сировини (ділянка отримання і підготовки діючої речовини з рослинної сировини); ділянку настоянок і сиропів; ділянку ін’єкційних форм, очних і назальних крапель; ділянку капсульних форм препаратів; ділянку мазей; ділянку супозиторіїв; склади сировини і готової продукції; відділ контролю якості.


  Про допомогу проекту