9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Українська компанія «Фармак» виводить нові ліки на ринок Британії

Компанія «Фармак», яка є найбільшим українським виробником та експортером лікарських засобів, розширила лінійку власної продукції на ринку Великої Британії.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на пресслужбу компанії.

У результатi успiшного проходження перевiрок британських контролюючих органiв, що тривали понад рiк, українська компанiя зареєструвала два новi продукти, якi тепер будуть продаватися у Великобританiї.

До їх складу увійшли:

  • – лікарський препарат, що використовують під час проведення МРТ (магнітно-резонансній томографії);
  • – та гормональний лікарський засіб для зупинки кровотечі.
blank
Нові українські потужності української фармацевтичної компанії “Фармак”

Також ще з 2021 року на ринку Сполученого Королівства представлений протизапальний знеболюючий засіб для застосування у стоматології від «Фармак».

«Ми представили британському ринку серйозні лікарські препарати та вже маємо велике замовлення на їх постачання протягом двох років. Наразі ми співпрацюємо з локальними партнерами по всьому світу, які відслідковують потреби ринку у своєму регіоні, та аналізують, з якими препаратами «Фармак» може найбільш успішно конкурувати в певній країні. Цей підхід допомагає трансформувати нашу українську компанію в міжнародну. Та продемонструвати світу потенціал української фармацевтики в цілому», — зазначає виконавчий директор «Фармак» Володимир Костюк.

Під час війни компанія першочергово задовольняє внутрішній попит українських пацієнтів, армії та шпиталів, а лише потім готує продукцію на експорт. У 2022 році «Фармак» відвантажив понад 240 різновидів продукції у понад 30 країн світу. Лікарські засоби українського виробника продаються в країнах ЄС, Центральної та Південної Америки, СНД, Близького Сходу, Азії.

blank
Нові українські потужності української фармацевтичної компанії “Фармак”

Минулого року «Фармак» відкрив представництво у В’єтнамі та офіс в Об’єднаних Арабських Еміратах. Також компанія планує у 2024 році відкрити новий завод у Барселоні, а разом із ним — мультифункціональний лабораторний комплекс з R&D-центром для розробки й тестування нових лікарських засобів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають