9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

У Харківському відділенні невідкладної допомоги з’явилися операційні з сучасним обладнанням (фото)

blankУ Харківській міській клінічній лікарні швидкої та невідкладної допомоги імені проф. А. І. Мещанінова виконали капітальний ремонт в декількох операційних, в палатах і закупили нове медобладнання.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на “Восточний Дозор“.

Так, в лікарні швидкої допомоги завершили реконструкцію найбільшого в Україні Центру щелепно-лицевої та реконструктивної хірургії, який приймає близько 4,5 тис. пацієнтів на рік.

Також операційну модернізували в центрі малоінвазивної хірургії. За словами завідувача центром Олега Песоцького, тут оперують 10-12 хворих на добу. Тепер у лікарів з’явилася нова лапароскопічна хірургічна стійка, яка дозволяє працювати в самих важкодоступних відділах черевної порожнини.

Капітально відремонтували в лікарні і палати відділень анестезіології, інтенсивної терапії, політравми. В палатах, розрахованих в середньому на 72 ліжка, встановили обладнання для реанімаційних хворих, нові апарати для вентиляційної терапії, шприцеві насоси.

Також закупили нові функціональні ліжка, які дозволяють надати хворому найзручніше для нього положення, і функціональні тумби.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають