9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

У Києві з’явилися автомати з медичними масками

У Києві на Виноградарі з’явився автомат з медичними масками

Жителі району розповідають, що він з’явився на вулиці Мостицька в супермаркеті “Фуршет”. В автоматі можна купити різні набори масок. Інформацію та фото розмістили кияни в мережі, пише Politeka.

При цьому вони все одноразові з трьома шарами. Вартість варіюється від 20 до 60 грн. Одна маска – 20 гривень. Дві маски – 40 гривень. Три маски – 60 гривень.

Зауважимо, що за інформацією АМКУ, за станом на кінець березня 2020 ціна на маски медичні одноразові в роздрібних мережах аптек Києва та області починається від 24-30 грн за штуку.

В мережі українці почали обурюватися такими цінами на одноразові маски.

«Викликає обурення ціна маски — адже це одноразова маска і розрахована на 2 години. Я ще розумію, якби це були багаторазові маски, які можна дезінфікувати і знову застосовувати. у нас аптеки та лікарні наживаються на горі людей, садити на довічно тільки це їх зупинить», «в такий час маски повинні бути за ціною 2-3грн, тоді їх зможе купити кожен, а продавців масок по 20 грн треба просто розстріляти на площі, і все це припиниться відразу, ну що робити зі злодіями?? – тільки так!!», – пишуть розлючені користувачі мережі.

blank

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають