9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

У Дніпрі завершується будівництво хірургічного корпусу

Будівництво хірургічного корпусу Центру матері та дитини ім. Руднєва у Дніпрі вийшло на фінішну пряму. Відкриття заплановано на кінець 2018 року.

“Розвиток країни – пріоритет Президента України Петра Порошенка. Ми докорінно змінили підхід до відновлення інфраструктури області. Будуємо нові дитячі садки. Старі дороги не латаємо – замінюємо все дорожнє покриття. Якщо реконструюємо лікарні, то відновлюємо їх вже практично “з нуля”. Один з таких прикладів – хірургічний корпус Центру матері та дитини ім. Руднєва в Дніпрі. За два роки перетворили руїни в сучасну лікарню. Роботи вже на фініші. Відкриття – цього року”, – заявив голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентин Резніченко.

Якщо раніше у лікарні працювала одна операційна, то нині їх буде – шість, таким чином зросте і кількість оперативних втручань – у 3,5 раза до 7 тисяч на рік.

“Тиждень тому американські хірурги вперше дали наркоз новонародженому з вагою 400 грамів, використовували саме таке обладнання, яке ми отримали”, – зазначив головний лікар закладу Ігор Македонський.
У лікарні буде все – сучасна система подачі повітря, автоматичні двері, антибактеріальне покриття стін, новітні ангіограф та наркозно-дихальна апаратура. А ще – комп’ютерний, рентген-кабінет, басейн, одномісні та двомісні палати.

У лікарні буде встановлено сучасну систему подачі повітря, автоматичні двері, антибактеріальне покриття стін, новітні ангіограф та наркозно-дихальна апаратура, а також комп’ютерний, рентген-кабінет, басейн, одномісні та двомісні палати.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають