9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Вересня, 2023

Цієї осені почнеться будівництво нової клініки “Оберіг”

Цієї осені почнеться будівництво нової клініки “Оберіг”. Про це на своїй сторінці в Facebook написав співвласник клініки “Оберіг” Олександр Деркач. Передає delo.ua

“Закінчено проект лікарні, пройшли експертизу. Підписали договір з генпідрядником. Чекаємо дозволу на будівництво”, – написав Олександр Деркач.

Нова будівля буде перебувати в 200 метрах від існуючого (“Універсальна клініка “Оберіг”, вул. Зоологічна, 3, корпус “В”- ред.). Площа лікарні складе 25 тис. М², 3 підземних і 7 надземних поверхів.

У лікарні буде 3 стаціонару на 91 ліжко, відділення інтенсивної терапії на 8 ліжок, денний стаціонар на 17 ліжок. Також більше 30 кабінетів для лікарів.

Нагадаємо, що в жовтні 2016 року ТОВ “Капітал” виграло інвестиційний конкурс на будівництво медичного центру на території Київської міської клінічної лікарні № 14, яка знаходиться поруч з “Університетською клінікою “Оберіг”.

“Ми розраховуємо завершити проектні роботи протягом 9-10 місяців. Будівництво, монтаж обладнання, отримання дозвільних документів на надання медичних послуг – протягом 2 років після початку”, – повідомив генеральний директор ТОВ “Капітал” і медичного центру “Універсальна клініка” Оберіг “Віктор Рибчук.

Згідно з даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, ТОВ “Капітал” зареєстровано в 2005 році, основний вид діяльності – спеціалізована медична практика.

Частками в статутному капіталі ТОВ володіють Олександр Деркач (33,34%), Віктор Рибчук і Федір Шпиг (по 33,33%). Статутний капітал компанії на 5 вересня 2016 року становить 94 млн грн.

Останні новини:

Зараз читають