9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 23 Березня, 2023

“Текстиль-Контакт” починає випуск захисних костюмів і багаторазових масок на трьох своїх фабриках

Торгово-виробнича група “Текстиль-Контакт” розпочала виробництво захисних костюмів, бахіл, нарукавників і масок на своїй швейній фабриці в Чернігові, найближчим часом планується підключити ще дві швейні фабрики — у Лубнах (Полтавська обл.) і Коростені (Житомирська обл.), повідомив засновник групи Олександр Соколовський.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Інтерфак-Україна.

“Запустили у виробництво захисні костюми, бахіли, нарукавники та маски. Почали з чернігівської фабрики “ТК-Стиль”. Вони вже отримали тканину, відшили перші зразки та запускають масове шиття. Днями приєднаємо ще дві швейні фабрики – “ТК-Лубни” і “ТК-Коростень”. Головне — вирішити всі ті проблеми, які виникають в поточному режимі через оголошені надзвичайних заходів”, – написав Соколовський в Фейсбук.

Крім того, з урахуванням можливих проблем з доставкою марлі з Узбекистану, компанія на декількох виробництвах запускає пошиття багаторазових захисних масок (ціна 9,96 грн з ПДВ) з ситцю (100% бавовна) власного виробництва, який випускає текстильна фабрика в Чернігові.

“Ми її відкрили в минулому році і зараз повним ходом будемо нарощувати потужності. Адже без сировини швейні фабрики зупиняться, бо майже всі орієнтовані на Китай і працюють вже на залишках тканин”, – написав він.

Він повідомив, що захисні костюми будуть одноразові (зі спанбонду) за ціною 294 грн (з ПДВ), які можуть бути додатково укомплектовані одноразовими бахилами (78 грн), і одноразовими нарукавниками (51 грн), екран-маскою, фартухом, а також щільною побутовою маскою на гумці з ситцю (9.96 грн).

Багаторазовий захисний комбінезон — з водостійкої тканини (болонья плащева – 420 грн, “болонья-віва” або “Оскфорде” – 492 грн, з щільною медичної х/б такни – 594 грн).

Соколовський уточнив, що багаторазові маски з ситцю рекомендується носити не більше 2,5 – 3 годин, але потім їх можна випрати й випрасувати.

“Поки, на жаль, не можемо організувати роздрібний продаж і інтернет-розсилку. Тому мінімальне відвантаження захисних костюмів — від 50 шт., Масок — від 1000 шт.”, – додав він.

У коментарях під постом висловили бажання закупити нову продукцію “Текстиль-Контакту” відомі бізнесмени, журналісти, волонтери, а глава “Укрпошти” Ігор Смілянський написав, що з вівторка “Укрпошта” має намір запустити безкоштовну доставку халатів до лікарень.

Зазначимо, в п’ятницю Соколовський повідомив, що Росія всупереч міжнародним нормам не пропускає через кордон фуру з марлею, яка транзитом з Узбекистану везе її для ряду швейних підприємств України.

“Текстиль-Контакт” – одна з найбільших торгово-виробничих груп на ринку легкої промисловості України — заснована в 1995 році. В цей час являє холдинг, який об’єднує різні напрямки активів: оптова та роздрібна торгівля, імпорт тканин, фурнітури та домашнього текстилю, а також пошиття спецодягу. Компанія має швейні фабрики в Києві, Одесі, Лубнах і Чернігові.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають