9.5 C
Alba Iulia
Середа, 8 Лютого, 2023

Сільські амбулаторії Хмельниччини отримали 23 позашляховики

13 лютого сільські амбулаторії Хмельниччини, що будуються в рамках реформи сільської медицини, отримали 23 новеньких Renault Duster.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Сучасні медамбулаторії.

Всього для області заплановано передати 27 – за кількістю амбулаторій, що зводяться. Решту 4 автомобілі голова обласної адміністрації вручатиме особисто, відвідавши окремі райони.

Службові авто для сільських амбулаторій Хмельниччини

Сьогодні сільські амбулаторії Хмельниччини, що будуються в рамках реформи сільської медицини, отримали 23 новеньких Renault Duster. ? Всього для області заплановано передати 27 – за кількістю амбулаторій, що зводяться. ? Решту 4 автомобілі голова обласної адміністрації вручатиме особисто, відвідавши окремі райони. Нагадаємо, в Хмельницькій області в рамках реформи зараз будується 27 сучасних медамбулаторій. 18 з них у ОТГ. 8 з цих амбулаторій планується ввести в експлуатацію вже у І кварталі 2019 р.З нетерпінням чекаємо на подальші гарні новини з регіону, Хмельницька обласна державна адміністрація, Вадим Лозовий, Shynkovych Andrii! _________________________Реформа #сільськамедицина ініційована Президентом України, в рамках якої Мінрегіон спільно з Міністерство охорони здоров'я України та органами місцевого самоврядування працює над створенням ефективних спроможних мереж закладів первинної меддопомоги та будівництвом нових сучасних медамбулаторій.Допомога поруч!Інформаційний посібник щодо створення амбулатороій первинної медичної допомоги у сільській місцевості за посиланням: https://bit.ly/2SL86jm

Опубліковано Сучасні медамбулаторії Середа, 13 лютого 2019 р.

В Хмельницькій області в рамках реформи зараз будується 27 сучасних медамбулаторій. 18 з них в ОТГ. 8 з цих амбулаторій планується ввести в експлуатацію вже в І кварталі 2019 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають