9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Новий каркасний уніфікований намет для медичних підрозділів ЗСУ пройшов військово-дослідні випробування

У Збройних Силах України завершилися військово-дослідні випробування намету каркасного уніфікованого для медичних підрозділів ЗСУ.

Передає Національний Промисловий Портал з посилання на прес-службу Ліги оборонних підприємств.

Нові намети виробництва ТОВ «Сівертекс» упродовж 3 місяців використовували за призначенням у військовому шпиталю в місті Сіверськодонецьк Луганської області.

За даними, оприлюдненими Головним управлінням розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ, представники ГУ РСМЗ ЗСУ, Головного військово-медичного управління Міноборони та підприємства-виробника наразі опрацьовують побажання та зауваження, які надійшли стосовно дослідного виробу, вносяться правки до нормативної документації, на підставі яких згодом буде здійснено закупівлю наметів для забезпечення медичних підрозділів ЗСУ.

За словами комерційного директора ТОВ «Сівертекс» Андрія Бєрдніка, каркас намету, має нову систему закріплення, вертикальні стовпи для закріплення каркасу тепер знаходяться ззовні, намет витримує більші вітрові та снігові навантаження та не потребує постійного натягування. Окрім цього, в ньому повністю замінено утеплювач і він має в рази кращу теплоізоляцію.

blank

В основі вікон є антимоскітна сітка та прозора пластикова плівка. Вони фіксуються липучою стрічкою, завдяки чому їм можна м’яко і легко відкриваються для провітрювання.

blank

Намет має корисну площу 90 кв.м і в ньому вільно можна розмістити до 30 ліжок. Також він значно більший за старі медичні шатра, в яких за відгуками військових медиків не вистачало місця для проведення медичних маніпуляцій.

blank

Окрім цього в наметі замінено матеріал покриття – замість брезенту виробник використав ПВХ (полівінілхлорид). Це дозволяє значно подовжити термін експлуатації виробу, проте є і недоліки – для обігріву в холодну пору року унеможливлює використання «буржуйок». Тому в конструкції передбачено підключення спеціальних обігрівачів та кондиціонерів.

Очікується, що на широкий загал укомплектований усім необхідним новий намет для польового шпиталю буде представлено на цьогорічній виставці «Зброя і безпека», яка відбудеться у Києві з 8 по 11 жовтня.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають