9.5 C
Alba Iulia
Середа, 7 Грудня, 2022

Нікополь отримав сучасне медичне обладнання

blankБлагодійний Фонд СЕНТРАВІС надав допомогу медичним закладам міста Нікополь. Кабінет дитячої офтальмології отримав цінний подарунок – сіноптофор СІНФО-1.

Цей пристрій призначений для діагностики та лікування косоокості, апарат застосовується для уточнення об’єктивного і суб’єктивного кутів при косоокості, а також визначення стану кореспонденції сітківки. Крім того, даний прилад дозволяє проводити лікувальні ортоптичного вправи для усунення функціональної скотоми і корекції асиметричного бінокулярного зору.

Крім сіноптофор, представники СЕНТРАВІС передали кабінету дитячої офтальмології дві сучасні таблиці для перевірки зору. Незважаючи на появу новітніх технологій обстеження, такий простий інструмент діагностики як таблиці, як і раніше залишається популярним серед офтальмологів у всьому світі.
«Синоптофоре – пристрій підвищеної точності, а в нашій лікарні досі використовувався апарат, якому понад 20 років. Він неодноразово ремонтувався, але так як термін його експлуатації давно закінчився, він більше не підлягає ремонту, – коментує дитячий офтальмолог Вадим Кутовий. – Апарат вкрай необхідний, але дорогий – його вартість перевищує 50 тис. Грн., Так що допомога БФ СЕНТРАВІС нашому лікувальному закладу неоціненна ».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають