9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

На Вінничині місцева фабрика та школярі безкоштовно шиють захисні маски

У місті Калинівці швачки на швейній фабриці “Калина” безкоштовно шиють захисні маски для місцевих мешканців.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Vlasno.info.  

За день шиють приблизно 500 масок. Крім цього, у селі Писарівка на базі Будинку дитячої творчості 12 учнів разом із вчителем теж шиють безплатно маски.

Як розповів голова Калинівської районної ради Василь Поліщук, місцеві спонсори своїм коштом закупили марлі в аптеці та привезли до швейної фабрики, а також купили солодощі для швачок.

“Швачкам даємо цукерки, соки, пряники, фрукти. За роботу гроші не беруть, вирішили шити безкоштовно. Уже 250 масок пошили діти з вчителем у Писарівці і ще стільки ж шиють. Уже “руку набили”, тому будуть швидше це робити”, – каже голова Калинівської районної ради.

Крім цього, у місті Калинівці будуть робити безкоштовно антисептики на основі гліцерину, перекису водню, води та етанолу. Працівники місцевого підприємства з виробництва гліцерину вирішили теж долучитися на благодійній основі.

“Сьогодні виготовили 20 літрів дезінфікуючого засобу. Плануємо у Тростянецького заводу придбати етанол, бо він дорогий в аптеці, перекис — в Ладижині. Думаємо, що ще 5 літрів зробимо”, – додає Василь Поліщук. 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають