9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

На Рівненщині планують розпочати виробництво захисних масок-екранів для лікарів за допомогою 3D-принтера

На Рівненщині місцевими інженерами розроблені прототипи таких захисних засобів. Кілька екземплярів надруковано на 3D-принтері або ж методом вирізування лазером з акрилу. Наразі вони проходять тестування у Сарненській ЦРЛ.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на vse.rv.ua.

“Дані захисні екрани — це альтернатива традиційним захисним засобам, що використовуються у лікувальних закладах. Їх застосовують як в Україні, так і в європейських країнах. З огляду на те, що наразі спостерігається дефіцит звичайних масок, можна використати розробки місцевих інженерів та налагодити виробництво інноваційних захисних засобів на території нашої області. Важливо, що соціально відповідальний бізнес готовий фінансово підтримати ініціативу”, — зазначив заступник голови ОДА Сергій Гемберг.

blank

Як розповідають розробники, представники НУВГП Володимир Левшенюк та Михайло Грушевський, виготовлені завдяки лазеру маски – варіант більш економніший та вимагає менше часу для виробництва.

Більш зручнішими є захисні екрани, що виготовлені на 3D-принтері. Вони завдяки деталям щільно прилягають до обличчя та не створюють дискомфорту під час використання.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають