9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 8 Грудня, 2022

На ПрАТ «Рівнеазот» рекордне збільшення виробництва кисню

На ПрАТ «Рівнеазот» збільшують виробництво кисню. Вже за початок листопада було відвантажено 2,4 тисячі балонів, хоча за жовтень було відвантажено всього 2885 балонів.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AgroDay.

«Ми виготовляємо кисень цілодобово. Підприємство надає кисень у розпорядження Міністерства охорони здоров’я, а міністерство координує розподіл балонів між лікарнями. Ми оперативно реагуємо на потреби медицини у кисні, адже мова йде про людські життя. У жовтні наш завод збільшив виробництво кисню до 2885 балонів. Станом на 8 листопада ми вже відвантажили 2,4 тис. балонів. Хіміки спільно з медиками працюють 24/7», — розповідає Володимир Коваленко, головний інженер ПрАТ «Рівнеазот».

За словами Ігоря Тимошенка, заступника голови Рівненської ОДА, перші перемовини з «Рівнеазотом» на цю тему проведено давно. Керівництво підприємства тоді пішло на зустріч керівництву області та назустріч усім мешканцям краю. Як мінімум це той резерв області, який допомагає проходити ці пікові періоди пандемії.

«Відвантаження кисню проводиться з дотриманням усіх правил безпеки. Кисень, який виробляється на „Рівнеазоті“, відповідає нормативним вимогам до медичного кисню. У нас ведеться щоденна комунікація з міністерством, ми на зв’язку з головою ОДА та мером. Взяті на себе зобов’язання щодо постачання медичного кисню ми повністю виконуємо. Частина лікарень взагалі не має власного балонного парку, тому 5 лікарням ми віддали в користування 107 балонів», — додає Коваленко.

З 1 січня по 31 жовтня 2021 року підприємства азотного холдингу Ostchem виготовили та відвантажили медикам 283,5 тис. м³ медичного кисню.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають