9.5 C
Alba Iulia
Субота, 16 Жовтня, 2021

На базі бізнес-парку “Екополіс ХТЗ” почали виробництво тестів для виявлення “Дельти”

 • Компанія “Астравір Текнолоджі”, резидент бізнес-парку високих технологій “Екополіс ХТЗ” бізнесмена Олександра Ярославського, заявила про запуск виробництва тестів для виявлення штаму коронавірусу “Дельта”.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на РБК-Україна.

  “Набір для виявлення мутацій в геномі вірусу SARS-CoV-2″ AVT-SARS-CoV-2″ офіційно верифікований державним Центром громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України”, – повідомила Оксана Варганова, директор компанії “Астравір Текнолоджі”.

  За її словами, до нинішнього часу, коли в Україні очікується хвиля захворювань коронавірусів штаму “Дельта”, лабораторії України не мали технічної можливості виявляти його – це ускладнювало процес діагностики і лікування хворих.

  “Щоб запобігти стрімкому поширенню епідемії коронавірусу штаму “Дельта” в Україні, потрібно швидко виявляти і реагувати. Тому завдяки тест-системам “Астравір Текнолоджі” це стало можливим для кожної лабораторії в Україні”, – додала Варганова.

  Штам коронавірусу “Дельта” – більш агресивна, заразна і смертельно небезпечна його форма, що має кілька мутацій, в тому числі в шиповидному білку.

  Фахівці очікують, що на початку осені штам “Дельта” може витіснити інші варіанти коронавірусу, стати домінуючим в Україні і спровокувати новий спалах епідемії.

  Інноваційна компанія “Астравір Технолоджі”, в створення якої інвестовано близько $2 млн, орієнтована на розробку і виробництво молекулярно-біологічних діагностичних тест-систем, зокрема, ПЛР-тестів для виявлення всіх штамів COVID-19, ПЛР-тестів на грип, а в перспективі – тестів на онкологічне захворювання.

  Інноваційну ділову екосистему “Екополіс ХТЗ” з дослідницькими центрами, наукомісткими високотехнологічними виробництвами та сучасним індустріальним парком розвиває український бізнесмен Олександр Ярославський.

  Бізнес-парк – один з пріоритетних проєктів десятирічної стратегії розвитку Харкова, який націлений на розвиток наукомістких галузей, інноваційних виробництв і індустрій знань. Цей довгостроковий інвестиційний проєкт групи DCH Ярославського загальною інвестиційною ємністю близько мільярда доларів – сучасна ділова екосистема на 500 тис. кв. м офісних, складських та виробничих площ, де з’явиться понад 10 тис. сучасних робочих місць.

  У складі бізнес-парку індустріальний парк, технопарк (IT- і R&D-кластери), а також медичний центр, логістичний комплекс і торговий кластер, включаючи розподільний центр e-commerce, агротехнологічний кластер і освітній центр.

  Свою діяльність в бізнес-парку “Екополіс ХТЗ” розгорнуть такі резиденти, як глобальні техно-флагмани ZTE та IT-гігант Hewlett Packard, в розвитку бізнес-парку бере участь інвестиційно-промислова компанія Tus-Holdings – один зі світових лідерів, керуючий десятками аналогічних ділових екосистем і виробничо-дослідних платформ в декількох країнах світу.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Морська пошуково-рятувальна служба хоче купити судно, здатне працювати в льодових умовах

  Підприємство "Морська пошуково-рятувальна служба" планує купити швидкісне морське пошуково-рятувальне судно.Про це передає Національний Промисловий...

  Вже у листопаді може розпочатися будівництво сервісного центру Baykar Makina в Україні

  Будівництво в Україні сервісного центру турецької компанії Baykar Makina, яка виробляє безпілотні літальні апарати Bayraktar TB2 для Збройних сил України, може розпочатися...

  ОДВ-Електрик збільшує власні виробничі потужності на Львівщині

  Українська компанія із німецькими інвестиціями «ОДВ-Електрик» працює на території області з 2003 року і виготовляє кабелі для автомобілів світових брендів.

  Зросло виробництво автотранспорту в Україні

  У вересні на українських заводах було зібрано 909 одиниць автотранспортних засобів.Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Житомирський завод IZOVAT розширює виробництво та будує новий цех (фото)

  Житомирський завод теплоізоляційних матеріалів IZOVAT інвестує у власне виробництво спільно з ЄБРР близько 30 мільйонів євро.Про це йшлося...

  Для майбутнього аеропорту в Мукачево передали перші земельні ділянки

  У власність громади міста Мукачево передали 13 земельних ділянок, на яких побудують аеропорт.Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Крюківський вагонобудівний завод виготовив 574 вантажних вагони з початку року

  Крюківський вагонобудівний завод в січні-вересні 2021 року, у порівнянні з січнем-вереснем 2020 року, зменшив виробництво вантажних вагонів на 55,5%, або на 716...

  У порту Маріуполя почалася реконструкція гідротехнічної частини одного з причалів (фото)

  У Маріупольському порту почалася реконструкція гідротехнічної частини причалу №3 - в рамках виконання Плану розвитку Маріупольського морського порту, Маріупольська філія ДП "АМПУ"...

  Зараз читають

  В Україні зафіксоване рекордне падіння виробництва солодощів

  Про це заявив президент асоціації “Укркондпром” Олександр Балдинюк, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УНН.

  Трускавецький завод мінеральних вод перейшов до нового власника

  Трускавецька група компаній, до складу якої входять "Аква-Еко", "Акваріус", "Анна-Г" тепер має нового інвестора. ТМ "Трускавецька" перейшла...

  Wizz Air базуватиме в Україні 11 літаків

  Угорський авіаперевізник Wizz Air має намір базувати в Україні 11 літаків.Про це повідомив...

  До кінця року майно порту Херсон передадуть концесіонеру

  Передача концесіонеру майна Херсонського морського торгового порту завершиться до кінця року, повідомили в Адміністрації морських портів України.