9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

На базі бізнес-парку “Екополіс ХТЗ” почали виробництво тестів для виявлення “Дельти”

Компанія “Астравір Текнолоджі”, резидент бізнес-парку високих технологій “Екополіс ХТЗ” бізнесмена Олександра Ярославського, заявила про запуск виробництва тестів для виявлення штаму коронавірусу “Дельта”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на РБК-Україна.

“Набір для виявлення мутацій в геномі вірусу SARS-CoV-2″ AVT-SARS-CoV-2″ офіційно верифікований державним Центром громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України”, – повідомила Оксана Варганова, директор компанії “Астравір Текнолоджі”.

За її словами, до нинішнього часу, коли в Україні очікується хвиля захворювань коронавірусів штаму “Дельта”, лабораторії України не мали технічної можливості виявляти його – це ускладнювало процес діагностики і лікування хворих.

“Щоб запобігти стрімкому поширенню епідемії коронавірусу штаму “Дельта” в Україні, потрібно швидко виявляти і реагувати. Тому завдяки тест-системам “Астравір Текнолоджі” це стало можливим для кожної лабораторії в Україні”, – додала Варганова.

Штам коронавірусу “Дельта” – більш агресивна, заразна і смертельно небезпечна його форма, що має кілька мутацій, в тому числі в шиповидному білку.

Фахівці очікують, що на початку осені штам “Дельта” може витіснити інші варіанти коронавірусу, стати домінуючим в Україні і спровокувати новий спалах епідемії.

Інноваційна компанія “Астравір Технолоджі”, в створення якої інвестовано близько $2 млн, орієнтована на розробку і виробництво молекулярно-біологічних діагностичних тест-систем, зокрема, ПЛР-тестів для виявлення всіх штамів COVID-19, ПЛР-тестів на грип, а в перспективі – тестів на онкологічне захворювання.

Інноваційну ділову екосистему “Екополіс ХТЗ” з дослідницькими центрами, наукомісткими високотехнологічними виробництвами та сучасним індустріальним парком розвиває український бізнесмен Олександр Ярославський.

Бізнес-парк – один з пріоритетних проєктів десятирічної стратегії розвитку Харкова, який націлений на розвиток наукомістких галузей, інноваційних виробництв і індустрій знань. Цей довгостроковий інвестиційний проєкт групи DCH Ярославського загальною інвестиційною ємністю близько мільярда доларів – сучасна ділова екосистема на 500 тис. кв. м офісних, складських та виробничих площ, де з’явиться понад 10 тис. сучасних робочих місць.

У складі бізнес-парку індустріальний парк, технопарк (IT- і R&D-кластери), а також медичний центр, логістичний комплекс і торговий кластер, включаючи розподільний центр e-commerce, агротехнологічний кластер і освітній центр.

Свою діяльність в бізнес-парку “Екополіс ХТЗ” розгорнуть такі резиденти, як глобальні техно-флагмани ZTE та IT-гігант Hewlett Packard, в розвитку бізнес-парку бере участь інвестиційно-промислова компанія Tus-Holdings – один зі світових лідерів, керуючий десятками аналогічних ділових екосистем і виробничо-дослідних платформ в декількох країнах світу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають