9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 1 Грудня, 2022

Міністерство соціальної політики розпочне масштабну реновацію Львівського протезного заводу

Наприкінці жовтня після тривалих аудитів та консультувань щодо покращення роботи казенних експериментальних підприємств та їх виробів Міністерство соціальної політики прийняло рішення щодо реконструкції, переоснащення та створення нових можливостей для Львівського казенного експериментального підприємства засобів пересування і протезування.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Урядовий кур’єр.

Відтак, 22 жовтня перший заступник Міністра соціальної політики Євген Котик провів онлайн-зустріч із представниками компанії медичних рішень, яка має великий досвід роботи у напрямку переоснащення реабілітаційних установ, у тому числі з урахуванням потреб реабілітації військовослужбовців.

Євген Котик висловив пріоритетні проєктні пропозиції з боку Мінсоцполітики щодо модернізації підприємств. Йдеться про державно-приватне партнерство, у якому зацікавлені обидві сторони.

Результатом зустрічі першого заступника Міністра із представником другої сторони стане меморандум про наміри щодо співробітництва, який вже розробляється Міністерством.

Реалізація реноваційних заходів дозволить покращити якість виробів державних протезно-ортопедичних підприємств відповідно до вимог міжнародних стандартів, підвищити їх конкурентоспроможність, а також уникнути заборгованості.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають