9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

Київський завод відновлює виробництва вітчизняних апаратів штучної вентиляції легенів

Київський завод “Буревісник”, що входить до складу “Укроборонпром”, збирається відновити виробництво апаратів штучної вентиляції легенів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Укррудпром”.

За словами керівник одеського благодійного фонду “Корпорація Монстрів” Катерини Ножевнікової. черга на передзамовлення апаратів штучної вентиляції (ШВЛ) на заводі “Буревісник” становить три тижні. “Буревісник” спеціалізувався на виробництві складних радіолокаційних систем для суднобудівної промисловості, а на даний момент перепрофільовано на виробництво високотехнологічної медичної апаратури – апаратів ШВЛ ( “БРИЗ”), стерилізаторів, медичного обладнання та спеціальних медичних меблів.

Крім того й інші заводу “Укроборонпрому” будуть задіяні у боротьбі з пандемією коронавірусу. Так, хмельницьке підприємство “Новатор”, після оголошення карантину екстрено переорієнтувало виробництво і запустило пошиття медичних марлевих пов’язок для потреб самого підприємства та інших учасників “Укроборонпрому”. Паралельно на підприємстві готуються до запуску виробництва перших вітчизняних клапанних респіраторів FFP3.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають