9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Листопада, 2023

“Київгума” представила свою медичну продукцію на виставці у Ризі

Компанія “Київгума” представила свої медичні вироби в межах Національного стенду України на одній з найбільших виставок країн Балтії у Ризі – Medbaltica 2023.

Про це передає Промисловий Портал з посиланням на повідомлення підприємства.

Компанія представила соски-пустушки GooGoo, виготовлені відповідно до європейських вимог, яскраві та функціональні вироби для спорту і реабілітації. Також “Київгума” представила унікальний джгут Омега, тактичну аптечку та численний асортимент серійних медвиробів.

“За сприяння та організаційну підтримку дякуємо Trade house Ukraina. Сьогодні продовжуємо опрацьовувати всі отримані запити і паралельно готуємося до наступної виставки. Тож стежте за анонсами!”, – написали у компанії.

Також “Київгума” була серед компаній-учасників виставки залізничної промисловості TRAKO 2023. У компанії кажуть, що участь у виставці не тільки велика кількість нових запитів і потенційних замовлень, але й можливість презентувати Україну на міжнародному ринку, як виробника комплектуючих для залізничного машинобудування та інфраструктури.

“Ми повернулися з виставки з точним розумінням, що обрали правильний вектор руху – робити продукцію європейського рівня якості завжди!”, – підсумували у “Київгума”.

Останні новини:

Зараз читають