9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

Компанія «Лекхім» працює над створенням виробництво COVID-вакцини у Харкові

У Харкові АТ «Лекхім» планує почати виробництво вакцини від COVID-19. На організацію виробництва компанія готова витратити до 30 мільйонів євро.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

«Працюватимемо над тим, щоб у Харкові з’явилася вакцина. Ми робимо багато кроків для того, щоб підготуватися до чергового спалаху захворюваності, починаючи з закупівлі антибіотиків і закінчуючи апаратами ШВЛ, кисневими станціями і вакцинами. А вакцинація – це один із шляхів запобігання поширенню коронавірусу. Це здоров’я людей, і можливість не вводити жорсткий локдаун», – зазначив після візиту на підприємство секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

blank

За його словами, керівництво «Лекхіму» готове придбати технологічне обладнання і вкласти у виробництво близько 30 мільйонів євро.

Терехов наголосив, що міська влада підтримає підприємство, оскільки цей проєкт має важливу соціальну місію і сприятиме економічному розвитку міста.

blank

Наразі, як уточнили у пресслужбі Харківської міської ради, у медичних установах Харкова працюють у дві зміни та в вихідні дні всі 34 пункти вакцинації від COVID-19.

Наразі області загалом зроблено 703 363 щеплення, 298 390 осіб вакцинацію завершили (отримали дві дози).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають