9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 17 Червня, 2021

Компанія “Креатив-Агромаш” передала Збройним силам три Бокс-ізолятори для транспортування інфікованих на COVID-19

 • Відділенню медичного забезпечення аеромедичної евакуації Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону Збройних сил України компанія ТОВ “Креатив-Агромаш” передано партію з трьох Бокс-ізоляторів для транспортування інфікованих на коронавірусну інфекцію.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на пресслужбу Командування Медичних сил Збройних Сил України.

  Бокс-ізолятор розробила команда інженерів Кременчуцького підприємства “Креатив-Агромаш”, яке займається монтажем сталевих силосів, резервуарів і елеваторного устаткування.

  “Враховуючи ситуація яка склалася в країні спричиненою пандемією COVID-19, ми вирішили долучитися до боротьби з коронавірусною інфекцією. Спочатку ми розмірковували щодо виготовлення апаратів штучної вентиляції легенів, але порадившись із провідними лікарями зрозуміли, що на даний час це неможливо. А Бокс-ізолятори саме те, що наразі є доцільним та необхідним. Окрім того їх сертифікація не потребує затрат у часі, оскільки матеріали з яких вони виготовлені мають відповідні рівні сертифікації”, – зазначив директор компанії ТОВ “Креатив-Агромаш” Юрій Андрієвський.

  Одразу після передачі боксів з екіпажем оперативно-реанімаційного літака Ан-26 “Vita” було проведено інструкторське методичне заняття щодо експлуатації даного медичного обладнання.
  За словами начальника відділення медичного забезпечення аеромедичної евакуації Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону підполковника медичної служби Павла Горчука, – подібні транспортні бокси мають попит. Вони потрібні для транспортування не лише інфікованих хворих, але і хворих з іншими ступенями тяжкості (опіки, поранення і т.д).

  Бокс-ізолятор важить близько 17 кг, він герметичний, обладнаний приладами для подання кисню, компресором, фільтрами для знезараження повітря, має вбудовані рукавиці-манжети, щоб лікарі могли проводити певні маніпуляції без контакту з хворим. Він багаторазовий, добре дезінфікується.

  В процесі роботи були обговорені деякі питання щодо удосконалення боксів-ізоляторів для перевезення не лише на борту оперативно-реанімаційного літака Ан-26 “Vita”, але і на будь-яких транспортних літаках.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В Україні працюють над створенням уламково-фугасного снаряда для артилерійських систем «Гіацинт»

  Державна акціонерна холдингова компанія «Артем» працює над кінетичним уламково-фугасним снарядом КОФС-152 до 152-мм артилерійських систем «Гіацинт».

  У Києві показали українську універсальну станцію постановки перешкод «Прометей-МФ5»

  На міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека – 2021» презентували станцію перешкод універсальну «Прометей-МФ5».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  “Інтерпайп” переміг у тендері на постачання “Укрзалізниці” понад чотирьох тисяч залізничних коліс

  Компанія "Інтерпайп НТЗ" стала переможцем тендеру в системі Prozorro на постачання АТ "Укрзалізниця" 4,4 тисячі одиниць суцільновальцьованих коліс.

  «Укрспецекспорт» підписав перший контракт на ремонт пакистанського літака Іл-78 в рамках виставки «Зброя та безпека»

  Державна компанія «Укрспецекспорт», що входить до складу ДК «Укроборонпром», в рамках роботи XVII Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека – 2021» підписала...

  КБ «ЛУЧ» представило широкому загалу модернізований самохідний ПТРК «Штурм-С» (фото)

  Під час міжнародної зброярської виставки «Зброя та безпека», яка проходить у Києві на базі Міжнародного виставкового центру, КБ «ЛУЧ» представило модернізований самохідний...

  Державна компанія «Артем» представила у Києві дрон-камікадзе «Мисливець»

  Державна акціонерна холдингова компанія «Артем» окрім боєприпасів до ствольної артилерії та авіації працює над дроном-камікадзе «Мисливець». Він був представлений на виставці «Зброя...

  Науковці Інституту молекулярної біології і генетики провели масштабне дослідження мікроорганізмів Київського метрополітену

  Науковці Інституту молекулярної біології і генетики Національної академії наук України провели масштабне дослідження мікроорганізмів столичного метрополітену.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Суднобудівний завод «Нібулон» упродовж 2022 року збудує всі п’ять катерів для Морської охорони України

  Суднобудівний-судноремонтний завод компанії «Нібулон» згідно з планом упродовж 2022 року збудує всі п’ять катерів для Морської охорони Державної прикордонної служби України.

  Зараз читають

  Техніку ЗСУ почали оснащувати вітчизняною тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds (фото)

  Військову техніку Збройних сил України почали оснащувати тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds, яка розроблена приватною компанією...

  КБ «ЛУЧ» представило широкому загалу модернізований самохідний ПТРК «Штурм-С» (фото)

  Під час міжнародної зброярської виставки «Зброя та безпека», яка проходить у Києві на базі Міжнародного виставкового центру,...

  У Києві представили компактні українські електромобілі Konyk (фото)

  У Києві в рамках спеціалізованих виставок ComAutoTrans і Автотехсервіс відбулася презентація компактних електромобілів українського виробника.

  КБ «ЛУЧ» представить на виставці «Зброя та безпека» ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  КБ «ЛУЧ», яке входить до складу ДК "Укроборонпром" презентує на міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека» керовану...