9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Грудня, 2022

Компанія «Фармак» запустила нову лінію з виробництва критично важливих ліків

Нещодавно фармацевтична компанія «Фармак» відкрила нову дільницю з виробництва ліків у небулах, будівництво якої розпочала до початку повномасштабного російського вторгнення в Україну.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Forbes.

Ліки у небулах призначені для інгаляційного введення і розпилюються за допомогою небулайзерів. Така технологія, яку ще називають небулайзерною терапією, дозволяє ефективно лікувати алергічні та запальні захворювання дихальних шляхів. Окрім того, на новій дільниці виготовлятимуть асептичні очні краплі та інші стерильні препарати у поліетиленових флаконах.

«Ми не маємо права зупинятися. Війна не залишає нам вибору. Ми повинні працювати ще краще, чіткіше та оперативніше. Адже саме в такі кризові періоди українці особливо потребують якісних сучасних лікарських засобів», – зазначив Володимир Костюк, виконавчий директор компанії «Фармак». 

blank
Нові українські потужності української фармацевтичної компанії “Фармак”

Інвестиція у проєкт становила €9 млн – на виробничому майданчику встановлено надсучасне обладнання з ЄС та США.

Дільницю оснащено передовими диджитал-рішеннями, що дають змогу оператору не втручатися у процес приготування ліків, а лише контролювати його на цифровій панелі. 

Розрахункова потужність нової дільниці складає до 40 млн небул на рік.

blank
Нові українські потужності української фармацевтичної компанії “Фармак”

Нові технології унеможливлюють будь-який контакт речовини із зовнішнім середовищем та зводять до мінімуму вплив людського фактора на процес виробництва ліків. Це забезпечує максимальну стерильність приготування препаратів.

Першим продуктом, випущеним на новій дільниці, став препарат «Небуломакс» для лікування бронхіальної астми. В розробці цього складного лікарського засобу компанією застосовувалися сучасні методи, зокрема моделювання розподілу аерозольних часток у штучних легенях.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають