9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 16 Травня, 2022

Компанія «Фармак» продовжує впроваджувати програму ощадливого виробництва Lean

На початку 2021 року у компанії «Фармак» стартував пілотний проєкт Lean ОРЕX-2025 на виробництві. Сьогодні ж реалізація програм ощадливого виробництва продовжує масштабуватись на інших підрозділах компанії.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на видання “.Бізнес“.

У межах програми визначені пріоритетні завдання, що включають: зменшення собівартості продукції, покращення якості процесів, розвиток та залученість персоналу до постійних покращень, підвищення рівня операційної зрілості виробництва.

В рамках Lean ОРЕX-2025 показники загальної ефективності обладнання дільниць підвищились від 10% до 16% на різних дільницях. Скоротився час переналагодження обладнання від 8% до 33%.

Запущено низку проєктів по автоматизації робіт, направлених на оптимізацію кількості персоналу та підвищення продуктивності праці. Шляхом їх реалізації було вивільнено 853 години/рік виробничого часу.

Кожен співробітник може внести до банку ідей пропозицію щодо поліпшення робочих процесів, які спрямовані на економію чи покращення сировинних, енергетичних, фінансових ресурсів тощо.

«Робота у крос-функціональних групах фахівців різних напрямів допомагає всебічно проаналізувати ситуацію, влаштувати мозковий штурм та розробити конкретні заходи щодо покращень. Прагнення до постійних змін та впровадження безперервних інноваційних рішень – підходи, які допомагають нам залишатися лідерами національного фармацевтичного ринку, нарощувати присутність компанії в Україні та за кордоном», – зазначив Володимир Костюк, виконавчий директор компанії «Фармак».

Враховуючи позитивні результати проєкту на виробництві, у червні «Фармак» запустив проєкт Lean у департаменті транспортної логістики. До кінця 2021 року Lean буде розгорнутий на всі підрозділи операційної дирекції підприємства.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають