9.5 C
Alba Iulia
Субота, 2 Грудня, 2023

Фото: У Києві відкрили першу чергу оновленого лікувального комплексу “Охматдит”

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман 28 грудня прибув до нового корпусу лікарні “Охматдит” для вводу в експлуатацію першої черги оновленого лікувального комплексу

Повідомляє Національний промисловий портал.

Як зазначив Прем’єр-міністр, це перший етап у відкритті усього комплексу повноцінно.

“Як і обіцяли, вводимо в експлуатацію першу чергу оновленого лікувального комплексу. Всі документи отримано, складне діагностичне обладнання готується до запуску”, – зазначив Прем’єр.

Вже з наступного року лікарня зможе прийняти перших пацієнтів. Тут будуть проводитися надскладні процедури та вузька діагностика. Лікарня оснащена сучасними хірургічними відділеннями та палатами.

“Виключно робочий момент – без зайвої метушні і галасу. Головне – українські дітки нарешті отримають сучасний лікувальний комплекс, який забезпечить потреби у діагностиці і по більшості випадків у лікуванні. Ми ставимо крапку в історії багатостраждального довгобуду і розпочинаємо нову – успішну історію визнаної світом клініки. Наступного року комплекс прийматиме пацієнтів”, – розповів Прем’єр.

На початку наступного року планується оголосити тендер на будівництво другої черги комплексу, що буде завершений у 2019 році.

“Вдячний всім, хто долучився до цієї справи. На початку нового року плануємо оголосити тендер на будівництво другої черги комплексу, і в 2019 році завершити всі роботи”, – підкреслив Володимир Гройсман.

Останні новини:

Зараз читають