9.5 C
Alba Iulia
Субота, 2 Грудня, 2023

Фармкомпанія “Дарниця” розпочала виробництво препаратів проти радіації

Фармацевтична компанія “Дарниця” (Київ), у рамках співпраці з Міністерством охорони здоров’я України та Радою національної безпеки і оборони, зареєструвала та випустила препарат “Калію Йодид-125-Дарниця”.

Він призначений для захисту людей від радіації, написав у фейсбуці голова ради директорів Darnitsa Group Дмитро Шимків. Передає Національний Промисловий Портал.

Він повідомив, що препарат створено відповідно до регламенту щодо проведення йодної профілактики в разі радіаційної аварії.

Крім того, Шимків повідомив, що минулого тижня “Дарниця” безкоштовно передала 525 тис. упаковок (5 250 000 таблеток) із першої партії “Калію Йодид-125-Дарниця” Центру громадського здоров’я МОЗ. Це дасть змогу провести йодну профілактику в разі потреби понад 5 млн осіб.

Йодид калію використовують для захисту щитовидної залози від накопичення радіації. Ризик радіаційного ураження щитовидної залози може бути знижено або навіть нівельовано у разі своєчасного призначення йодної профілактики. Оптимальний ефект йодної профілактики досягається за превентивного прийому йодиду калію за шість і менше годин, а також одночасно з надходженням радіоактивних ізотопів йоду або потраплянням у зону забруднення.

Останні новини:

Зараз читають