9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Грудня, 2021

Фармацевтична компанія Фармак відкрила нові виробничі потужності (відео)

6 грудня 2018 року ПАТ «Фармак» відкрив нове виробництво з виготовлення твердих лікарських засобів. Проект тривав 2 роки та коштував компанії 20 млн євро.

Передає Національний Промисловий портал з посланням на Ukraine Now.

Запуск нової дільниці з випуску твердих лікарських форм подвоїть річну виробничу потужність, яка сягне 3 мільярдів одиниць на рік. Також завдяки збільшенню виробництва створено майже 100 нових робочих місць.

На новій виробничій дільниці ПАТ «Фармак» встановлено обладнання від провідних європейських брендів Glatt, IMA, Marchesini та ін., яке забезпечує весь технологічний цикл виробництва таблеток – від приймання та обробки вихідної сировини до отримання кінцевих дозованих форм. Усього за 2019 рік на нову дільницю ТЛФ-2 заплановано перенести й освоїти приблизно 30 продуктів.

У межах проекту Компанію консультували європейські експерти, які мають багатий практичний досвід в організації подібних GMP-виробництв, починаючи від етапу проектування й оцінювання концептуальних рішень. А його основою стала масштабна науково-дослідна й аналітична робота з визначення найкращого способу промислової технології отримання ТЛФ, зважаючи на сучасні тенденції та потреби Компанії.

Продукція ПАТ «Фармак» експортується до 20 країн світу. 
Половина екпорту припадає на Евросоюз.
СьогодніПАТ «Фармак» експортує продукції в такі країни ЕС:

  •  Польща
  •  Болгарія
  • Латвія 
  • Литва
  • Німеччина
  • Словаччина

Цього року Фармак почав експортувати продукцію в Австралію і 
Лівію.

Відкриття виробничої дільниці наближає ПАТ «Фармак» до стратегічної мети – збільшення експорту до 40% до 2023 року за рахунок відкриття новіих ринків.

Пріоритетними залишаються найбільші ринки Європейського Союзу –
Німеччина та Великобританія. Також одним з пріоритетних напрямків розвитку бізнесу компанії є Південно-Східна Азія, зокрема В’єтнам, Індонезія, Філіппіни.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають