9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 17 Січня, 2021

Дніпровський завод ABM Technology запатенував дентальний імплантат власної розробки

 • Завод ABM Technology у Дніпрі запатентував дентальний імплантат власної розробки Helix, а також два абатмента кутового і прямого типів.

  Моделі були розроблені конструкторським відділом ABM Technology спільно з європейською лабораторією, передає “МОСТ ДНЕПР“.

  Про переваги імплантатів Helix від Bauer`s Implants ТМ розповів співробітник конструкторського бюро заводу Артем Обух.

  Імплантати Helix мають унікальну форму антіротаціонной борозни, яка знижує осьову навантаження і зменшує надлишковий тиск на кістку в процесі установки. Вони зроблені з Titan Grade 4, який забезпечує кращу остеоінтеграцію (тобто приживлення в кістковій тканині).

  На всю довжину імплантату виконана глибоке різьблення, що сприяє гарній первинної фіксації при установці і знижує тиск на кортикальний шар кістки. Також імплантати Helix мають високу гідрофільність, що гарантує достатній приплив крові, – повідомив Артем Обух.

  Крім того, єдина ортопедична конусна платформа 22 ° забезпечує герметичне з’єднання імплантату з абатментом, а згладжена апикальная частина запобігає пошкодженню мембрани Шнайдера.

  У лінійці Helix ми поєднали всі передові досягнення імплантології, – зазначила бренд-менеджер заводу Анастасія Бардасова.

  Абатменти від Bauer`s Implants ТМ пройшли перевірку в європейських лабораторіях. Вони були випробувані динамічним навантажувальним тестом відповідно до міжнародного стандарту ISO 14801 «Dentistry – Fatigue test for endosseous dental implants».

  Наш завод не стоїть на місці. Розвивається конструкторський відділ, який працює спільно з європейськими фахівцями. ABM Technology займається розробкою нових моделей, удосконалює процеси і впроваджує передові технології в області виробництва медичних виробів, щоб випускати тільки якісний продукт, який не поступається європейському, – сказала бренд-менеджер.

  Всі імплантати Bauer`s Implants ТМ випускаються з унікальним ідентифікаційним номером, захисної маркуванням і поставляються в герметичній стерильній упаковці.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  США передали Військово-морським силам України 84 човни

  США передали для потреб Військово-морських сил України в рамках Ініціативи сприяння безпеці України 84 човни, моделі яких...

  В Україні заборонили будівництво без дотримання стандартів енергоефективності

  Відтепер в Україні житлові та громадські будівлі не можна будувати без дотримання мінімальних вимог до енергоефективності. Вони є обов’язковими для новобудов, реконструйованих...

  Літаки Ан-26 Збройних сил України відновили польоти

  Транспортні літаки Ан-26 Повітряних Сил Збройних сил України відновили польоти після авіакатастрофи з падінням штурманського літака Ан-26Ш.Передає Національний Промисловий...

  США передали Сухопутним військам партію броньованих HMMWV

  Сполучені Штати Америки передали Сухопутним військам ЗС України партію позашляховиків HMMWV.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Україна продовжує імпортувати турецькі тепловізійні станції для ПТРК «Скіф»

  У серпні 2020 року ДП СЗТФ «Прогрес» імпортувало з Туреччини 26 тепловізійних камер EYE-LR-S для приладів наведення протитанкових ракетних комплексів ДККБ «ЛУЧ».

  ХКБМ закуповує ряд комплектуючих для виробництва 25 нових БТР-4Е

  Державне підприємство "Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. О.О. Морозова", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", розмістило на сайті ProZorro низку тендерів...

  До навчальних центрів Збройних сил надійшло понад 370 сучасних тренажерів

  Збройні сили України активно оснащують власні підготовчі центри сучасними українськими тренажерами. Наразі, практичний вишкіл майже всіх категорій військових фахівців українського війська відбувається,...

  За рік в Україні виготовлено 699 автобусів

  Згідно з даними асоціації українських автовиробників "Укравтопром", на українських заводах у грудні 2020 року виготовлено 523 одиниць автотранспортних засобів, що на 6%...

  Зараз читають

  На дорогах Києва торік було ліквідовано 410 кілометрів тріщин

  Протягом 2020 року на дорогах Києва було ліквідовано понад 410 тисяч погонних метрів тріщин. Цей показник виконаних...

  Кондитерська компанія АВК запустила виробництво рослинного м’яса

  Кондитерська компанія АВК починає виробництво рослинного мʼяса, яке може стати доступною та повноцінною альтернативою м'ясу тваринного походження....

  Між Канадою та Україною набула чинності Угода про спільне виробництво аудіовізуальних творів

  З З1 січня 2021 року набула чинності Угода про спільне виробництво аудіовізуальних творів між Канадою та Україною.

  Для літака Ан-22 “Авіаліній Антонова” збільшать ресурс гвинтів

  Гвинти АВ-90 для двигуна НК-12 літака Ан-22 "Антей" вантажної авіакомпанії "Авіаліній Антонова" отримають продовжений ресурс експлуатації.