9.5 C
Alba Iulia
Середа, 7 Грудня, 2022

Дніпровський шпиталь отримав нове медичне обладнання з Франції

blank
Фотографію взято з сайту http://dniprograd.org/

18 січня військовий госпіталь Дніпра отримав гуманітарну допомогу з Франції у вигляді хірургічного столу, екрану для перегляду знімків, кардіомонітору і стоматологічного крісла. Про це повідомляє Дніпроград з місця події.

За часи війни на сході дніпровській госпіталь прийняв понад 14 тис. поранених і хворих бійців. Хоча і нещодавно установа перейшла у державну власність держдопомоги поки немає, а, за словами лікарів, деяке обладнання в госпіталі потребує негайного оновлення. Окрім того, нещодавно відбулася активація бойових дій, тому наразі лікарня запрацювала знов у штабному режимі.

«Ми знаємо про потреби госпіталя, тому намагаємося допомагати. Сьогодні це вже третя поставка в цю лікарню. Вартість її становить близько 15 тис. доларів», – говорить координатор гуманітарного проекту Україна-Франція від Дніпропетровської ОДА Коломійцев Олександр.

Наразі у шпиталі лише залишається відкритим питання ліжок і спец обладнання, в яких є гостра потреба.

«Насправді доставлене обладнання має неабияку цінність для нашого госпіталю, адже у зв’язку з умовами, в яких проживають бійці, дуже часто вони до нас потрапляють саме з стоматологічними проблемами», – каже начальник дніпровського військового шпиталю, полковник медичної служби Віктор Кузьменко.

Окрім того, відомі випадки поранень бійців у обличчя, зокрема щелепу. Відтепер лікарня має другий стоматологічний стіл, для того щоб лікувати героїв. За словами, Віктора Кузьменко, хірургічний стіл госпіталю потрібен був не менше, адже щодня потрібно робити перев’язку бійцям і набагато краще, це робити на комфортному столі. А доставлений екран для перегляду знімків і кардіомонітор робить лікування у військовому шпиталі більш сучасним і надійним.

Окрім того, координатор гуманітарного проекту Україна-Франція Олександр Коломійцев додав, що на цьому тижні планується поставка обладнання в лікарню ім. Мечникова. В планах закордонних фондів необхідне переобладнання відділу реанімації. Зокрема відбудеться поставка ліжок, адже хворі там знаходяться на лікуванні саме лежачому стані.

Автор: Аврелія БЕНКЕТ

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають