9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 28 Листопада, 2021

“Біофарма” будує лабораторний корпус з коворкінгом де можна буде орендувати лабораторні потужності молодим вченим

Біофармацевтична компанія “Біофарма” почала будівництво лабораторного корпусу з коворкінгом де можна буде орендувати лабораторні потужності. Інвестиції у будівництво складуть $ 7,5 млн.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на сторінку у Facebook керівника і співвласника компанії Костянтина Єфименко.

Планується, що будівництво буде завершено в грудні 2021 року. Лабораторний корпус включатиме мікробіологічну лабораторію, хімічну лабораторію, молекулярно-біологічну лабораторію, науково-дослідну лабораторію і лабораторний коворкінг. За словами Єфименка українські підприємці, що створюють стартапи у фармацевтиці, зможуть отримати доступ до лабораторії за собівартістю.

Запрацює коворкінг з усім необхідним обладнанням для роботи з клітинами, тому, кожен студент біологічного або хімічного напрямку безкоштовно отримає доступ до новітнього обладнання та технологій, – написав Єфименко.

Biopharma це українська біотехнологічна компанія, а також єдиний завод в Східній Європі, який має сучасні технології, виробляє і розробляє препарати з донорської плазми вже майже 50 років. Компанія зосереджена на забезпеченні ліками України та за контрактним принципом та поставляє свою продукцію в більш ніж 30 країн світу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають