9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 29 Січня, 2023

З’явився промо-відео, присвячений відкриттю авіарейсу з Ужгородського аеропорту

Раніше місцеві ЗМІ писали, що Закарпатська обласна рада виділила гроші на підтримку Ужгородського аеропорту, який взяв на себе всю відповідальність за здійснення рейсів.

Йдеться про 2 мільйони гривень, які будуть витрачати в разі збитковості при співпраці з авіакомпанією “Мотор Січ”, що здійснює авіарейси.

“Мотор Січ” надає послуги польоту і надає послуги продажу квитків, але аеропорт бере на себе організацію видаткової частини, тобто якщо літак буде незаповнений, це повинен буде покрити аеропорт. Кошти надаються для того, щоб аеропорт мав з чого покривати витрати під час накатки рейсу, — розповів голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс.

Разом з тим неодноразово говорилося і про рекламну кампанію авіарейсу, що має підвищити інтерес до рейсів. І ось днями відповідна реклама почалася, в мережі опублікували відео, в якому рекламують рейс Ужгород-Київ-Ужгород.

Нагадаємо, квитки на авіарейси вже в продажу. Згідно з даними онлайн-сервісу, квиток на 3 червня з Ужгорода до Києва буде коштувати 2576 гривень.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають