9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

Завдяки оптимізації руху “Укрзалізниця” змогла вивільнити 18 локомотивів

Глава АТ “Укрзалізниця” Володимир Жмак вважає, що боротьбу з корупцією в компанії потрібно проводити через ліквідацію дефіциту послуг, серед яких і дефіцит тягового рухомого складу. В цьому напрямку в УЗ вже певні зрушення — наприклад, вдалося вивільнити 18 локомотивів.

Про це Володимир Жмак розповів 17 вересня на зустрічі в Європейській бізнес-асоціації. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Вирішувати питання з корупцією потрібно з ліквідації дефіциту. Перші наші кроки — оптимізація руху для зменшення дефіциту локомотивів. Внаслідок цього ми вивільнили 18 локомотивів”, – повідомив він.

Нагадаємо, що проблема справедливого розподілу локомотивів була зазначена Жмаком і в його презентації як кандидата на посаду глави УЗ.

На початку вересня він анонсував, що “Укрзалізниця” запровадить інтерактивну карту для відстеження руху поїздів в реальному часі. За допомогою такого інструменту в компанії хочуть виявляти ділянки, на яких існує дефіцит локомотивів, і, усуваючи цей дефіцит, покращувати пропускну здатність залізниці.

Пізніше Жмак повідомив, що на базі Південної залізниці “Укрзалізниця” запускає пілотний проєкт по диспетчеризації управління рухом поїздів, який дозволить більш ефективно управляти залізничним рухом і виключити дублювання функцій в цьому процесі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають