9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

Запущено новий маршрут доставлення українського металу в Європу річковим транспортом

В Ізмаїльському морському порту вперше розвантажили баржу місткістю понад 5 тисяч тонн. Крім того, для транспортування вантажу в порт був використаний новий логістичний ланцюг, який включає виключно морський та річковий транспорт.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Відзначається, що 20 квітня на причалі виробничо-перевантажувального комплексу-1 завершена операція з розвантаження баржі “Укррічфлоту”, яка прибула в Ізмаїльський морський порт з міста Запоріжжя з вантажем прокату чорного металу в штрипсах.

“Обсяг вантажної партії склав близько 5,280 тисяч тонн, баржа такиої вантажомісткості – досить рідкісне для Ізмаїльського МП явище”, – йдеться в повідомленні АМПУ.

Також повідомляється, що вантаж призначений для подальшого доставлення в Болгарію і Сербію.

Вперше для транспортування вантажу використовується новий логістичний ланцюг: відвантажена в Запоріжжі, партія прийшла по Дніпру до Чорного моря і потім по Дунаю була доставлена ​​в Ізмаїльський морський порт. Раніше для цього використовували залізничний транспорт.

blank

В Ізмаїльському порту штрипси будуть перевантажені на баржі меншого розміру, які доставлять вантаж в порти Сербії та Болгарії.

Зазначимо, що успішне доставлення подібних вантажів новим логістичним маршрутом створює можливості до нарощування обсягів перевезення українського металу за допомогою річкового та морського транспорту, з відсутності у цьому ланцюжку залізничних перевезень.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають