9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

Закрите небо: Укрпошта переходить на наземне сполучення з Білорусcю

Укрпошта продовжує доставляти відправлення в напрямку Білорусі з України. Доставка посилок відбуватиметься наземним автотранспортом.

Компанія не використовуватиме авіатранспорт для доставки відправлень до Білорусі у зв’язку з ухваленим 25 травня рішенням уряду про те, що Україна припиняє авіасполучення з Білоруссю з 00:00 26 травня. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та міністерство інфраструктури.

Укрпошта також надасть можливість «Белпошті» відправляти посилки до українських клієнтів. Щомісяця з України до Білорусі відправлялося до 10 тисяч посилок, дрібних пакетів, листів і майже така ж кількість відправлень надходила до України.

Крім того, Укрпошта  забезпечить транзит відправлень інших пошт світу до Білорусі наземним транспортом. І також продовжить виконання спільного проєкту з Windrose Airlines для міжнародного мобільного маркетплейсу Joom в рамках якого виконуються регулярні вантажні чартерні рейси з Гонконгу до Києва із подальшим транспортуванням частини відправлень для Молдови та Білорусі.  

Через зміну способу доставки можливі зміни у строках доставки відправлень до Білорусі.  

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають