9.5 C
Alba Iulia
Субота, 28 Січня, 2023

“Західний контейнерний термінал” у Тернополі почав відправляти контейнерні поїзди до Польщі

“Західний контейнерний термінал”, який розташований в Тернополі, у 2021 році налагодив регулярне сполучення з польською інтермодальною мережею.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Згідно з наданою підприємством інформацією, регулярні контейнерні поїзди курсують за маршрутом Тернопіль – Кутно. Проєкт реалізований спільно з польською компанією PCC Intermodal.

Зараз відправлення в/з ЄС здійснюються раз на тиждень. У планах на перше півріччя – збільшення вантажопотоку та організація курсування 2-3 контейнерних поїздів на тиждень.

Також опрацьовується питання запуску контейнерних поїздів до Словаччини по маршруту Тернопіль – Кошице у співпраці з Metrans.

blank

“Ми давно спостерігаємо за активним розвитком інфраструктури та оптимізацією процесів мультимодальних перевезень в Європі, тому ми бачимо майбутнє української логістики саме в комбінованих перевезеннях. Перші кроки вже зроблені – протягом останніх чотирьох років в Україні побудовано практично з нуля і функціонують приватні контейнерні термінали, обробні контейнерні поїзди з портів, запланована реалізація ще ряду проєктів протягом 2021-2022 років”, – прокоментував директор контейнерного термінала Володимир Лопатинський.

blank

“На європейському напрямі особливо конкурентні перевезення важких, малооб’ємних вантажів з використанням 20-футових контейнерів. Експорт – зернові, продукція агровиробництва, металовироби. Імпорт – сировина для різних галузей промисловості, добрива, хімпродукти, легкові автомобілі. В перспективі плануємо перевезення рефвантажів, зокрема імпорт з Південної Америки, де критично транзитний час”, – додав директор ЗКТ.

Зазначимо, що за підсумками 2020 року по території України було перевезено понад 425 тисяч TEU, що на 10,7% більше показників 2019 року. При цьому в складі контейнерних поїздів було транспортовано 230 тисяч TEU – на 41% більше, ніж роком раніше.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають