9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Листопада, 2023

Заарештовані російські кораблі вартістю понад 500 млн грн передали українському підприємству

Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) передало українському підприємству 9 російських морських суден, які заарештували у рамках кримінального провадження, яке здійснює Державне бюро розслідувань.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення Агенства.

Водний транспорт передано для господарської діяльності. Підприємство сплачуватиме частину доходів від комерційного використання суден до державного бюджету України.

Вартість російського майна становить понад 530 млн грн.

Арештовані кораблі, які є  власністю підприємств рф, здійснювали діяльність із перевезення господарських вантажів та прибули на територію України у кінці 2021 – на початку 2022 років. Власники суден перераховували значні суми податків до бюджету російської федерації, тим самим сприяючи фінансуванню збройної агресії.

Після широкомасштабного вторгнення рф в Україну вказане майно було арештоване та передане в управління АРМА. Публічний конкурс для пошуку управителя для торгових кораблів було оголошено у травні, а в червні обрано переможця серед учасників українського ринку.

Після проведення оцінки активів між АРМА та компанією-переможцем конкурсу укладено договір управління строком на один рік. Під час фінального етапу Нацагентство фактично передало транспортні засоби управителю за участю прокурорів Офісу Генерального прокурора.

Останні новини:

Зараз читають