9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

З яких країн Європи можна дістатися України на авто

  1. Австрія
  • З Німеччини, Австрії, Чехії – через транзитний коридор через Австрію та Угорщину.
  • Перетинати чесько-австрійський кордон потрібно з повним баком бензину та проїхати територію Австрії транзитом, без зупинок, аж до кордону з Угорщиною.
  • Рух територією Австрії можливий лише через трасу А1, інші транзитні коридори заблоковані. Коридор по Австрії працює з 17 години вечора до 1 години ночі.
  • До Угорщини в’їзд можливий винятково через пункти пропуску Нікелсдорф-Хед’єшхалом (Nickeldorf- Hegyeshalom). На території Угорщини коридор працює з 21 години вечора до 5 ранку.
  • Територією Австрії та Німеччини часові рамки не обмежені, однак опівночі відбувається ускладнення руху через ремонт дороги.
  • На австро-словенському кордоні домовлено щодо пропуску українських громадян транзитом для вильоту з аеропорту Відня.

2. З Білорусі, РФ, Молдови, Словаччини, Румунії, Польщі – через КПП, які позначені зеленим на інтерактивній карті Державної митної служби: http://www.customs.gov.ua/?p=533
Деякі пропускні пункти мають обмеження у пішохідному сполученні.

3. З Литви та Латвії транзит можливий лише через Білорусь.

4. З Сербії можливий транзит через Румунію, за умови завчасного повідомлення Посольством України в Румунії Міністерства закордонних справ Румунії офіційною нотою з переліком осіб, які планують здійснити транзит.

Ситуація в режимі в’їзду в країни та транзитного проїзду іноземними країнами змінюється дуже динамічно. Тому при плануванні поїздки встановити зв’язок з відповідним консульством України.

Редакція закликає суворо дотримуватися усіх запобіжних заходів, зокрема режиму самоізоляції після прибуття в Україну (інструкція від МОЗ України тут: https://bit.ly/3aa1).

Якщо у вас є можливість залишитися у країні вашого теперішнього перебування, будь ласка, зважте усі ризики. Ваша відповідальна поведінка може зберегти ваше здоров’я і життя людей, що навколо.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають