9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

З портів Великої Одеси зерновим коридором відправили вже понад 200 суден

В рамках реалізації Ініціативи про безпечне транспортування зерна та продуктів харчування морські порти Одеса, Чорноморськ та «Південний» відправили 203 судна, які експортували 4,58 млн тонн агропродукції до країн Азії, Європи та Африки.

Про це повідомила пресслужба ДП «Адміністрація морських портів України», передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Порти України.

У п’ятницю, 23 вересня, з портів Одеса, Чорноморськ та «Південний» вирушили 11 суден, які транспортують 201 тис. тонн агропродукції.

Зокрема, з порту Одеса вийшов балкер Zeko Y, з порту Чорноморськ — Merry M, Lady Ayana, Mo Gan Shan, Tzarevich, Gudena, Nil Demir, Sea Dove, з порту «Південний» — Fortuna, Gem Star, Mavka.

Станом на 22 вересня в рамках зернової ініціативи порти Одеса, Чорноморськ та «Південний» відправили 192 судна, які експортували 4,38 млн тонн агропродукції.

Наприкінці липня представники України, Туреччини та ООН підписали у Стамбулі Ініціативу щодо безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів, яка покликана частково розблокувати українські морські порти Одеса, Чорноморськ і «Південний» для експорту зерна та добрив. Аналогічну угоду ООН та Туреччина підписали з Росією. Угоди діятимуть протягом трьох місяців із можливістю продовження.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають