9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Червня, 2023

З наступного тижня в Україні почнеться тестування електронні товарно-транспортні накладні

За чотири дні розпочнеться тестування електронних товарно-транспортних накладних, до якого закликають долучатися підприємців, а впровадження е-ТТН очікується з 1 серпня.

Передає Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

«Ще один крутий подарунок ринку перевезень: з 1 серпня в Україні запрацює е-ТТН. За п’ять днів розпочнеться тестування електронних товарно-транспортних накладних», –  йдеться в повідомленні керівника інфраструктурних проєктів Мустафи Найєма.

Найєм зауважив, що у ринку є пів року на те, щоб система запрацювала і бізнес міг відмовитись від паперових товарно-транспортних накладних на користь електронних документів.

Наголошується, що вже відібрані провайдери електронного-документообігу, які пройшли тестування і можуть взаємодіяти з системою.

У Мінінфраструктури закликають транспортні компанії не зволікати з впровадженням необхідних процедур і обіцяють допомогу у впровадженні нововведень.

«Ми точно розуміємо, що е-ТТН зробить ринок вантажних перевезень прозорішим, менш корумпованим. Для бізнесу використання електронних накладних буде дешевшим за паперові. І загалом – це перший крок до впровадження міжнародних документів – e-CMR», – зазначив Наєм.

Останні новини:

Зараз читають