9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 9 Серпня, 2022

З Миколаєва відкрили прямі рейси в Анталію

1 травня з Миколаївського аеропорту вирушив перший рейс до Анталії — курортного і портового міста на Півдні Туреччини на березі Середземного моря.

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

За його словами, 1 травня 137 пасажирів вирушили з миколаївського аеропорту на відпочинок до турецького міста Анталія.

«Це чергове міжнародний напрямок, яке разом з польотами в Єгипетський Шарм-ель-Шейх, сьогодні успішно виконується саме з Миколаєва. Зараз польоти будуть здійснюватися раз на тиждень, але найближчим часом їх кількість зросте», – зазначив голова ОДА.

Савченко також нагадав, що у 2017-2018 роках після тривалої перерви в Миколаївському міжнародному аеропорту була проведена реконструкція стратегічних об’єктів і відновлено роботу виробничих служб.

«Завдяки підтримці громади Миколаєва і чіткої позиції депутатів обласної, міської та районних рад, а також за підтримки наших об’єднаних громад було акумульовано близько 130 млн грн, що, в свою чергу, дозволило відновити службу авіаційної безпеки, придбати спеціальну техніку для обслуговування літаків, отримати необхідні сертифікати», – додав він.

З миколаївського аеропорту здійснено перший рейс до Туреччини

За усіма вихідними днями, поки жителі Миколаївщини відмічали Великодні свята, непоміченою залишилася новина про те, що з нашого аеропорту був здійснений перший рейс до Туреччини.У перший день травня 137 пасажирів відправилися з миколаївського аеропорту на відпочинок до турецького міста Анталія. Це черговий міжнародний напрямок, разом з польотами до Єгипетського Шарм-эль-Шейху, який сьогодні вдало виконується саме з Миколаєва. Наразі польоти будуть здійснюватися раз на тиждень, але найближчим часом їх кількість зросте.У 2017 – 2018 роках після тривалої перерви в Миколаївському міжнародному аеропорту була проведена реконструкція стратегічних об’єктів та відновлена робота виробничих служб. Завдяки підтримці громади Миколаївщини і чіткій позиції депутатів обласної, міської і районних рад, а також за підтримки наших об’єднаних громад було акумульовано близько 130 млн грн, що, в свою чергу, дозволило відновити службу авіаційної безпеки, придбати спеціальну техніку для обслуговування літаків, отримати необхідні сертифікати. За останні два роки аеропорт був відновлений практично з нуля, і сьогодні команда аеропорту поставила перед собою мету – у 2020 році побити рекорд 1990 року і обслужити більше 217 тисяч пасажирів на рік.Наразі Миколаївською облдержадміністрацією підготовлені документи на сесію обласної ради на призначення директором нашого комунального підприємства Fedor Barna, який отримав погодження на цю посаду з боку Державної авіаційної служби України і має позитивні відгуки від Міністра інфраструктури України Volodymyr Omelyan.З моменту старту роботи оновленого аеропорту, з грудня 2018 року, вже більш ніж 4 тисячі пасажирів скористалися його послугами. Але перед керівництвом КП «Миколаївський міжнародний аеропорт» й надалі стоять амбітні плани – запуск регулярних рейсів до Києва та інших міст України.

Опубліковано Олексієм Савченком Четвер, 2 травня 2019 р.

Глава ОДА підкреслив, що за останні два роки аеропорт був відновлений практично з нуля.

«Сьогодні команда аеропорту поставила перед собою мету — у 2020 році побити рекорд 1990 року і обслужити більше 217 000 пасажирів на рік», – написав він.

Також Савченко повідомив, що Миколаївської ОДА підготовлені документи на сесію обласної ради на призначення директором КП «Міжнародний аеропорт «Миколаїв» Федора Барни, який отримав згоду на цю посаду з боку Державної авіаційної служби України та має позитивні відгуки від Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна.

«З моменту старту роботи оновленого аеропорту, з грудня 2018 року, вже більше 4000 пасажирів скористалися його послугами. Але перед керівництвом КП «Миколаївський міжнародний аеропорт» і надалі стоять амбітні плани — запуск регулярних рейсів до Києва та інших міст України», – резюмував він.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають