9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 23 Травня, 2022

З Києва до Канева курсуватимуть швидкісні теплоходи “Ракета”

По річці Дніпро незабаром курсуватимуть швидкісні теплоходи “Ракета”. Першим планують запустити маршрут Київ-Канів, повідомила глава Державного агентства розвитку туризму України Мар’яна Олеськів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

За її словами, такі маршрути створюють насамперед з туристичною метою.

“Підсумкова ідея: щоб ці теплоходи частіше ходили й були б такі маршрути, коли люди, припустимо, виходять в Переяславі, у них кілька годин екскурсія по музеям, потім їдуть до Канева – там теж екскурсії”, – пояснила Олеськів.

Передбачається, що шлях на “Ракеті” від Києва до Канева складе близько двох годин.

“Це розрахункова швидкість. Але потрібно провести тестування, скільки часу займе конкретно. Тому що такі тестування не проводилися кілька років. Водночас, може, десь річка стала мілкою, тобто все це потрібно вивчати. ​​Є прогулянкові теплоходи, які сьогодні їздять по Києву. Ось вони до Канева будуть плисти близько 5 годин. А це дуже довго, адже на машині можна доїхати за 3 години”, – зазначила голова Державного агентства розвитку туризму України.

blank

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Міністерство інфраструктури вважає за необхідне розвивати туристичні маршрути річковими гляхами країни, зокрема, маршрути з Києва до Канева і Чорнобиль.

“Старт реформи внутрішніх водних шляхів залишається одним з основних пріоритетів роботи Мінінфраструктури на цей рік. Відновлення внутрішніх водних шляхів – це не тільки про збільшення вантажопотоку на річці, а й про розвиток пасажирських річкових перевезень. Ми маємо прекрасні туристичні маршрути, наприклад, Канів і Чорнобиль, де такий вид сполучення буде користуватися попитом і буде найбільш оптимальним. І ми повинні це розвивати”, – відзначили в МІУ.

Крім того, раніше повідомлялося, що в Черкасах та Запоріжжі розпочався сезон пасажирської річкової навігації.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають