9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 17 Травня, 2022

З Китаю до України відправився перший контейнерний потяг з електронікою

З Китаю в Україну відправлено перший прямий контейнерний потяг з електронікою. У країну він привезе електронну техніку на акумуляторах, іграшки на батарейках, скутери тощо.

Про це повідомили в пресслужбі компанії ZAMMLER GROUP, яка є офіційним партнером китайського оператора Еast Line, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Rail.insider.

18 квітня потяг відправився з китайського міста Чанша (провінція Хунань). Ця станція одна з небагатьох у Китаї, яка приймає та відправляє вантажі з товарами на батарейках та акумуляторах (крім електрокарів) і єдина, з якої потяг поїде напряму в Україну.

«Такі вантажі вважаються небезпечними і зазвичай перевозяться морем – що за часом майже вдвічі довше, ніж залізницею. Транзитний час доставки потягом – близько 25 діб, тоді як морем – близько 1,5 місяця», – зазначила Катерина Бобошко, керівниця відділу продажів ZAMMLER.

В Україну потяг прибуде на станцію Ліски. Нагадаємо, прямий контейнерний потяг Китай – Україна курсує з літа 2020-го року. За 8 місяців було сформовано 20 прямих потягів з таких пунктів як Нанчан, Цзіньхуа та Цзінань.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають