9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

З Києва відкриють прямий рейс на китайський острів Хайнань

Вже 28 травня відбудеться перший прямий рейс за маршрутом Київ-Санья-Київ, про що заявили днями представники Управління по туризму, культури, спорту, телемовлення міста Санья та один з туристичних операторів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

Польотна програма буде виконуватися в партнерстві з «Міжнародними авіалініями України» раз на тиждень по вівторках. У жовтні в планах туристичного оператора збільшення частоти рейсів до двох разів на тиждень, що дозволить українцям подорожувати не тільки на 7 або 14 ночей, а вибрати комфортну для себе тривалість туру.

«Ніколи раніше Хайнань не був настільки близький українському туристу. Адже до сих пір українці добиралися на острів рейсами з дозаправленням в Алмати. Понад рік велася підготовка до запуску прямих рейсів, але вже зараз всі домовленості досягнуті та на ринок надійшли пропозиції анкетних турів на прямому безпосадочному рейсі МАУ. Польоти будуть виконуватися на Boeing 767 (254 крісла). Очікується, що час в дорозі складе близько 11 години. Під час польоту пасажирам буде пропонуватися дворазове гаряче харчування», – коментує Олена Станкевич, керівник відділу маркетингу KOMPAS Україна.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають