9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 20 Травня, 2022

З 1 квітня “Укрпошта” запускає послугу міжнародної поштової експрес-доставки EMS

З 1 квітня “Укрпошта” буде надавати послугу прискореної міжнародної поштової доставки EMS (Express Mail Service) в Україні.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Сервіс EMS дуже популярний у всьому світі, проте в Україні для більшості клієнтів він був дорогим. Саме тому в рамках реінтеграції послуги в “Укрпошту”, компанія переглянула і значно знизила чинні тарифи, щоб зробити їх більш доступними для клієнтів. З 1 квітня послуги EMS для 90% всіх відправлень будуть надаватися за новою зниженою ціною: для відправлень вагою до 2 кг доставлення буде на 40% дешевше, ніж раніше пропонувало Державне підприємство спеціального зв’язку (ГПСС), а для відправлень вагою до 10 кг — ціна буде знижена на 20%”, – сказано в повідомленні.

З 1 квітня скористатися послугою можна буде майже в тисячі відділень “Укрпошти”. З 1 червня понад 4 тисячі Автоматизованих відділень компанії зможуть приймати EMS відправки на експорт.

В усіх обласних центрах України буде можливість скористатися послугою не виходячи з дому, замовивши кур’єрську доставку.

Відзначається, що EMS – це сервіс прискореної міжнародної доставки, який надається національними поштами-учасниками Всесвітнього Поштового Союзу.

“Укрпошта” буде здійснювати EMS відправлення виключно авіа шляхом.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають