9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 11 Квітня, 2021

Як українські авіатори допомогли американській співачці

 • Авіакомпанія «Авіалінії Антонова» перевезла сценічну і концертну техніку для американської поп-зірки Тейлор Свіфт з Брісбена, Австралії, в Окленд, Нова Зеландія, а потім в аеропорт Наріта в Токіо, Японія.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на wing.com.ua.

  На початку цього місяця український перевізник використав два Ан-124-100 «Руслан», щоб перевезти світлову систему й обладнання співачки на заключному етапі її глобального туру «Reputation Stadium Tour».

  “Після оцінки всіх літаків і авіаперевізників, здатних виконувати оперативні вимоги графіка наших клієнтів, що включають перевезення 635 тонн (576 метричних тонн) протягом 36 годин з Брісбена до Окленда, стало ясно, що літаки Ан-124 авіакомпанії “Авіалінії Антонова” – ідеальний вибір для місії”, – сказав Девід С. Бернстейн, генеральний директор компанії Rock-it Cargo, всесвітнього експедитора туру Тейлор Свіфт 2018 року.

  «Можливості рампового завантаження і вивантаження Ан-124 в поєднанні з бездоганним плануванням і координацією, забезпеченої Гремом Віттоном і всією командою “Авіаліній Антонова”, привели до швидкого доставлення всього спорядження на місце концерту в Окленді», – додав він.

  Грехем Віттон, керуючий директор “Авіаліній Антонова” у Великобританії, сказав: “Ан-124-100 “Авіаліній Антонова” були очевидним вибором, тому що обладнання, яке перевозилося, потребувало у всій в площі вантажного салону, яку може надати літак”.

  “Ми зіткнулися з проблемою інтенсивного графіка виступів, і ми відправили до Австралії два екіпажі, щоб гарантувати, що обидва літаки зможуть виконувати три оберти без перерви протягом 24 годин”.

  Авіакомпанія «Авіалінії Антонова» успішно провела таке ж доставлення на початку цього року, коли Тейлор Свіфт прибула в червні в Уемблі, Великобританія, в рамках того ж туру.

  В цілому два літаки Ан-124-100, з корисним навантаженням до 120 тонн, виконали дев’ять рейсів, шість з аеропорту Брісбена і три з аеропорту Окленда в Токіо.

  Авіакомпанія «Авіалінії Антонова» управляє флотом з семи літаків Ан-124-100 «Руслан» з вантажністю до 150 тонн, найбільшого у світі турбогвинтового літака Ан-22 з 60-тонним корисним навантаженням, найбільшого у світі літака унікального Ан-225 “Мрія”, з 250-тонної корисним навантаженням, а також більш дрібних літаків Ан-74 й Ан-26.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий...

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Проведено стендові випробування двигуна для надзвукової ракети «Блискавка»

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» провело стендові випробування прототипу двигуна до надзвукової ракети «Блискавка».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Уряд вказав джерела фінансування космічної системи «Січ-2-1»

  Уряд вказав джерела фінансування для створення космічної системи «Січ-2-1» в інтересах українських структур і відомств.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Морська охорона ремонтує черговий сторожовий катер «Гриф» на Азовському морі

  Маріупольський загін Морської охорони Державної прикордонної служби України оголосив про закупівлю послуг з ремонту катера «Гриф».Передає Національний Промисловий Портал з...

  Збройні сили України замовили близько десятка модернізованих БТС-4 у Львівського бронетанкового заводу

  Збройні сили України замовили близько десятка спеціалізованих бронетягачів БТС-4 у Львівського бронетанкового заводу. Про плани з цьогорічного виконання замовлень Міноборони кореспондентам АрміяInform...

  Харків домовляється про виробництво турецьких автобусів Karsan

  У Харкові було підписано Меморандум про наміри співробітництва між Харківською міською радою та турецькою компанією з виробництва автобусів Karsan.

  Спеціалісти КНУ імені Тараса Шевченка сприятимуть розвитку регіонів та ОТГ

  Київський національний університет імені Тараса Шевченка займатиметься освітнім розвитком об’єднаних територіальних громад України. Таку домовленість було затверджено в рамках підписання Меморандуму про співпрацю Університету...

  Зараз читають

  Проведено стендові випробування двигуна для надзвукової ракети «Блискавка»

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» провело стендові випробування прототипу двигуна до надзвукової ракети «Блискавка».Передає Національний Промисловий...

  У 2021 році “Укрзалізниця” повинна отримати не менше 10 нових пасажирських вагонів

  Кабінет міністрів України на засіданні 24 березня прийняв План пріоритетних дій уряду, у який входило питання закупівлі...

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий...

  Розпочато випробування нової командно-штабної машини на базі БТР-4 для Таїланду (відео)

  На ДП "Київський бронетанковий завод", який входить до складу ДК "Укроборонпром", пройшов перший етап збирання та пробігових...