9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 25 Січня, 2022

Як українські авіатори допомогли американській співачці

Авіакомпанія «Авіалінії Антонова» перевезла сценічну і концертну техніку для американської поп-зірки Тейлор Свіфт з Брісбена, Австралії, в Окленд, Нова Зеландія, а потім в аеропорт Наріта в Токіо, Японія.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на wing.com.ua.

На початку цього місяця український перевізник використав два Ан-124-100 «Руслан», щоб перевезти світлову систему й обладнання співачки на заключному етапі її глобального туру «Reputation Stadium Tour».

“Після оцінки всіх літаків і авіаперевізників, здатних виконувати оперативні вимоги графіка наших клієнтів, що включають перевезення 635 тонн (576 метричних тонн) протягом 36 годин з Брісбена до Окленда, стало ясно, що літаки Ан-124 авіакомпанії “Авіалінії Антонова” – ідеальний вибір для місії”, – сказав Девід С. Бернстейн, генеральний директор компанії Rock-it Cargo, всесвітнього експедитора туру Тейлор Свіфт 2018 року.

«Можливості рампового завантаження і вивантаження Ан-124 в поєднанні з бездоганним плануванням і координацією, забезпеченої Гремом Віттоном і всією командою “Авіаліній Антонова”, привели до швидкого доставлення всього спорядження на місце концерту в Окленді», – додав він.

Грехем Віттон, керуючий директор “Авіаліній Антонова” у Великобританії, сказав: “Ан-124-100 “Авіаліній Антонова” були очевидним вибором, тому що обладнання, яке перевозилося, потребувало у всій в площі вантажного салону, яку може надати літак”.

“Ми зіткнулися з проблемою інтенсивного графіка виступів, і ми відправили до Австралії два екіпажі, щоб гарантувати, що обидва літаки зможуть виконувати три оберти без перерви протягом 24 годин”.

Авіакомпанія «Авіалінії Антонова» успішно провела таке ж доставлення на початку цього року, коли Тейлор Свіфт прибула в червні в Уемблі, Великобританія, в рамках того ж туру.

В цілому два літаки Ан-124-100, з корисним навантаженням до 120 тонн, виконали дев’ять рейсів, шість з аеропорту Брісбена і три з аеропорту Окленда в Токіо.

Авіакомпанія «Авіалінії Антонова» управляє флотом з семи літаків Ан-124-100 «Руслан» з вантажністю до 150 тонн, найбільшого у світі турбогвинтового літака Ан-22 з 60-тонним корисним навантаженням, найбільшого у світі літака унікального Ан-225 “Мрія”, з 250-тонної корисним навантаженням, а також більш дрібних літаків Ан-74 й Ан-26.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають