9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

Windrose виконала перший внутрішній рейс на турбогвинтовому літаку ATR-72 (відео)

Учора, 27 червня, українська авіакомпанія Windrose виконала перший комерційний рейс на новому для неї типі повітряних суден — турбогвинтовому ATR-72.

Переліт був здійснений зі столичного аеропорту Бориспіль в аеропорт Одеса. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

З Києва літак вилетів о 10:37, в аеропорту призначення приземлився о 11:40. О 12:15 повітряне судно вилетіло у зворотному напрямку.

https://www.facebook.com/watch/?v=278489636897580

Одним з пасажирів першого рейсу став Андрій Ярмак, керівник “Укараероруху”.

“Крок крісел відмінний, розсадження 2-2, полки місткі. Чи то за перельотами скучив, то чи літак і справді хороший”, – поділився він враженнями на своїй сторінці в Facebook.

Нагадаємо, що ATR-72 з реєстраційним номером UR-RWA прибув в Україну 25 червня. До цього літак знаходився в польському Бидгощі, де був пофарбований в ліврею української авіакомпанії. З 2014 року експлуатантом повітряного судна була авіакомпанія Firefly з Малайзії.

Літаки ATR-72 Windrose планує експлуатувати на внутрішніх маршрутах. Найближчим часом очікується прибуття в Україну другого такого повітряного судна.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають