9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

Вперше за півтора року з України відправлений пасажирський поїзд до Польщі

У неділю вранці, 10 жовтня, вперше з березня 2020 року, коли були введені обмеження на міжнародні пасажирські залізничні перевезення через пандемію коронавірусу, з України в Польщу був відправлений пасажирський поїзд.

Поїзд Інтерсіті + №705 відправився за маршрутом Київ-Перемишль, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Слідом за Австрією, Угорщиною, Словаччиною, з недавніх пір Молдовою, тепер і найпопулярніший наш європейський напрямок – Польща. І відразу Інтерсіті + двічі на день! Вже під 1000 квитків розлетілися на найближчі дати”, – прокоментував глава “Пасажирської компанії” АТ УЗ Олександр Перцовський.

blank
Фото slovoidilo.ua

“Сьогодні, в найперший день після відновлення – на 2-х рейсах сумарно до самого Перемишля 196 пасажири. Для швидкого рестарту після 1,5-річної паузи та з усіма карантинними обмеженнями – вважаємо, хороший темп взятий”, – додав топменеджер “Укрзалізниці”.

Раніше в “Укрзалізниці” інформували, що відновлення курсування поїздів стало можливим завдяки домовленості української та польської сторони й співпраці польської залізничної адміністрації.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають