9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Лютого, 2023

Відремонтований двоповерховий потяг Skoda курсуватиме між Києвом та Вінницею

Після завершення новорічно-різдвяних свят електропоїзд Skoda City Elephant EJ675, який перед Новим роком вирушив у свій перший рейс після тривалого простою та капремонту, обслуговуватиме маршрут Київ-Вінниця.

Про це перед запуском поїзда повідомив голова правління “Укрзалізниці” Олександр Камишин, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Потяг поїде маршрутом Київ-Вінниця-Тернопіль-Львів. У святкові дні він курсуватиме на цьому маршруті, а далі після свят, коли знизиться пасажиропотік, його буде поставлено на маршрут Київ-Вінниця”, – заявив він.

За словами голови “Пасажирської компанії” УЗ Олександра Перцовського, поки що попит на напрям Київ-Львів дуже високий – за кілька днів на перший рейс Skoda Elephant було викуплено понад 400 квитків, що становить 2/3 місткості поїзда (636 місць). Цим маршрутом Skoda вже ходить щодня.

Заступник посла Чехії в Україні Іржі Прецлік, який був присутній на заході, уточнив, що в Чехії подібні потяги використовуються як приміські, а не як міжміські.

“У нас двоповерхові поїзди на кшталт City Elephant є приміськими. Вони не їздять на довгі дистанції, максимум на 60-70 км. Міжміські поїзди інші. Але це залежить від організації залізничного руху в конкретній країні”, – уточнив він, відповідаючи на запитання журналістів.

На цей час це найбільший за пасажиромісткістю поїзд “Укрзалізниці”. Вартість його ремонту, за словами голови компанії Олександра Камишина, становила 120 млн грн. Другий аналогічний поїзд, за словами керівництва УЗ, має вийти на маршрут у першій половині 2022 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають