9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

В “Укрпошті” порадили під час карантину замовляти книги і секс-іграшки

“Укрпошта” вирішила розширити поле своєї діяльності та під час карантину запускає безкоштовну доставку товарів, за допомогою яких людям буде легше перенести режим самоізоляції. Такими товарами національна поштова служба вважає книги й інтимні іграшки. 

Про це повідомив на своїй сторінці глава “Укрпошти” Ігор Смілянський 1 квітня.

“Новий місяць, нові завдання, новий клієнтський сегмент. А ви комуналка, пенсіонери… ширше треба мислити в період кризи”, – написав Смілянський.

Смілянський

Підпис супроводжує картинку дівчини, яка лежить на ліжку в негліже і тримає біля себе книгу. Підпис на зображенні говорить: “Укрпошта, безкоштовна доставка. Кращі товари для відпочинку. Книги та інтим-іграшки”. 

У коментарях Смілянського дорікнули в сексизмі. в рекламі використаний сексуалізірованние образ жінки для залучення уваги і для акценту на новій доставці. Смілянський відреагував на це і виправив публікацію, додавши в неї пояснення, що це не сексизм, адже жінка на фото – “сильна, розумна, фінансово незалежна”. 

“…дотримується карантин і працює дистанційно з документами (вони на фото на ліжку). Вона може собі дозволити відволіктися від роботи та замовити на вечір книгу або не книжку”, – спробував виправдати рекламу Смілянський. 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають