9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 23 Березня, 2023

В Україну з Маямі прибув літак з 259 українцями

Після оголошення про поновлення евакуації українців літаками з-за кордону до Борисполя прибув перший літак — з Маямі (США).

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на hromadske.

Так, на батьківщину повернулись 259 людей, літак приземлився о 22 годині, але поки з аеропорту вийшли лише декілька людей.

Усі пасажири літака повинні пройти або обов’язкову обсервацію, або самоізоляцію вдома упродовж 14 діб.

Літаком з Маямі прибули українці з багатьох штатів США. Біля аеропорту зібрались рідні та близькі пасажирів, однак у сам термінал нікого не пускають. Більшість з них — батьки дітей, які поїхали до США за програмою Future Leaders Exchange Program (Програма обміну для майбутніх лідерів).

Загалом на літаку було 119 дітей з цієї програми, вони поїхали до США, аби жити там в інших родинах і навчатися в Америці упродовж року, але через епідемію повернулись раніше.

Загалом уряд оголосив про повернення українців літаками з понад 20 міст світу.

Зазначимо, що за рішенням Кабміну після повернення в Україну громадяни можуть обрати між двома варіантами — або погодитися на 14 днів обсервації (тобто не вдома, а в спеціальному обсерваторі), або встановити мобільний додаток від Мінцифри «Дій вдома» і пройти самоізоляцію вдома (за допомогою додатка держава слідкуватиме, чи дотримуєтеся ви самоізоляції).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають