9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 24 Січня, 2021

В Україні заборонять маршрутки без пасків безпеки на далеких перевезеннях

 • В уряді планують заборонити з 1 січня 2021 року надання послуг маршрутних пасажирських перевезень транспортними засобами, не обладнаними пасками безпеки.

  Про це на прес-конференції повідомив генеральний директор Директорату з безпеки на транспорті Міністерства інфраструктури України Антон Щелкунов.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на «УНІАН».

  Щелкунов зазначив, що вводяться зміни до правил надання послуг пасажирським автомобільним транспортом.

  “Згідно з проектом постанови уряду, ми плануємо введення пасків безпеки з 1 січня 2021 року, тобто заборонити надання послуг транспортними засобами, не обладнаними пасками безпеки, з 1 січня 2021 року”, – пояснив він.

  За словами Щелкунова, це торкнеться всіх маршруток, маршрути яких мають довжину понад 80 км.

  Щелкунов додав, що також передбачається облаштування транспортних засобів тахографами та обмежувачами швидкості.

  Щелкунов зазначив, що в Європі працює обмеження швидкості для автобусів до 100 км/год, а для вантажного транспорту – до 90 км/год.

  “А у нас, ми бачимо, автобуси носяться зі швидкістю 150-160 км/год, що викликає високу аварійність”, – додав він.

  Також Щелкунов зазначив, що вже проводились консультації з Литвою з приводу вартості переобладнання одного місця транспортного засобу, який було випущено до 2010 року.

  Щелкунов уточнив, що в транспортних засобах, які виготовлені після 2010 року, всі пасажирські місця обладнані пасками безпеки.

  “Ми отримали відповідь – 50 євро, це пасок безпеки й нове сидіння”, – додав він.

  У той же час перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький зазначив, що за дев’ять місяців цього року винесено понад 216 тис. Постанов про порушення правил дорожнього руху у сфері користування пасками безпеки.

  Білошицький зазначив, що в даний час штраф за невикористання пасків безпеки складає 51 грн.

  “Є законопроект, який вже пройшов голосування (мова йде про прийняття в першому читанні) у Верховній Раді про підвищення штрафу до 850 грн і, на мою думку, це більш адекватний штраф за дане правопорушення”, – сказав він.

  Також Білошицький нагадав, що пасок безпеки повинен використовуватися як водієм, так і пасажирами на передньому і задніх сидіннях.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В Україні випробовують дрон-камікадзе «Пілум» (відео)

  Українська компанія A.Drones провела льотні випробування безпілотного літака-снаряда «Пілум».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  «Аеротехніка» поставить аеродромне обладнання авіабазі Нацгвардії

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» поставить аеродромне обладнання авіабазі Національної гвардії України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Програмно-технічний...

  Київський завод прийняв на модернізацію другий літак Ан-26 для ВМС України

  Другий транспортний літак Ан-26 для Військово-морських сил України прибув на модернізацію на «Завод 410 ЦА».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Маріупольська бригада Нацгвардії отримала нову техніку

  Маріупольська бригада оперативного призначення Національної гвардії України отримала нову автотехніку.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.На...

  Донецька залізниця відремонтувала 133 кілометри колій

  Донецька залізниця у 2020 році різними видами ремонту оновила 133,16 кілометра колії.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  Польща продовжує співпрацювати з Україною для ремонту винищувачів Міг-29

  Польща співпрацює з Україною по ремонту радянських винищувачів МіГ-29 зі складу національних повітряних сил.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  “Епіцентр” інвестує понад $1,2 млрд у розвиток

  Генеральний директор групи компаній "Епіцентр К" Петро Михайлишин повідомив, що у наступні два роки компанія запланувала вкласти $1,22 млрд у свій розвиток.

  «Антонов» готовий добудовувати літаки Ан-74 для Збройних сил без російських деталей

  Державне підприємство “Антонов” готове розпочати практичну роботу по 100% заміні матеріалів, комплектуючих та цілих агрегатів російського походження в літаках сімейства Ан-72/74 за...

  Зараз читають

  До України на ремонт прибув літак Ан-30 ВПС Болгарії

  До України прибув на ремонт літак повітряного спостереження Ан-30 Військово-повітряних сил Болгарії.Передає Національний Промисловий...

  У столиці відновлюють одну з башт Київської фортеці

  У Києві триває відновлення однієї з башт Київської фортеці.Як пише Вечірній Київ, башту №4...

  У Харкові провели випробовування іонно-плазмових двигунів для супутників та отримали великий експортний контакт

  Протягом двох років Харківський машинобудівний завод "ФЕД" спільно з вченими Харківського авіаційного інституту створювали іонно-плазмові двигуни для...

  У Тернополі тривають масштабні роботи з будівництва станції знезалізнення води

  У Тернополі тривають масштабні роботи з будівництва станції знезалізнення води та реконструкції діючої насосної станції із заміною...