9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 9 Серпня, 2022

В Україні запустили інтерактивну карту автобусних маршрутів

В Україні почала працювати інтерактивна карта автобусних маршрутів. Про це на прес-конференції повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“У сфері автобусних перевезень працює близько 20 тисяч пасажирських перевізників, які обслуговують за рік понад 100 тисяч пасажирів. Понад 30-40% з них працюють в тіні. Ми думаємо, що завдяки цьому сервісу вдасться знизити цей відсоток”, – зазначив Омелян.

За його словами, реалізація цього сервісу не коштувала платникам податків ні копійки, тобто державні кошти на це витрачені не були. Однак міністр не уточнив вартість проекту і джерела фінансування.

Карта була реалізована Агентством журналістики даних в рамках проекту USAID/UK aid “Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послуги/TAPAS”.

blank
Інтерактивна карта автобусних маршрутів

За допомогою сервісу можна отримати інформацію про автобусні маршрути й зупинки та точки перетину кордонів. Всього на мапі реалізовано майже 4 тисячі маршрутів.

“Відкриття даних про ліцензії на перевезення пасажирів і вантажів сприяло створенню сервісу, за допомогою якого тепер кожен охочий може за лічені секунди перевірити легальний перевізник чи ні. І на підставі цієї інформації може приймати рішення довіряти йому своє життя чи ні”, – зазначив Олександр Риженко, глава Держагентства з питань електронного уряду.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають